Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Автобар'єр

На багатьох підприємствах доводиться приділяти особливу увагу рівню дотримання санітарних норм. Для цього може використовуватися автобар'єр. Купити в Україні його можна в ряді спеціалізованих торгових точок. Якісні пристрої подібного типу за доступними розцінками представлені в каталозі інтернет-магазину Агровет. У нас ви знайдете фірмові інструменти, матеріали та обладнання для тваринництва, ветеринарії та багатьох інших сфер.

Для чого потрібно купити автобар'єр?

Автобар'єр або дезінфекційний килимок використовується для обробки шин автомобілів. В першу чергу він необхідний для тих підприємств, на яких ретельно дотримуються санітарні норми. Це пташники, тваринницькі ферми, комбікормові, харчові, переробні підприємства, лабораторії, дослідні інститути, зоопарки. Для цих об'єктів автобар'єр купити в Білій Церкві, Києві та інших містах країни можна через наш магазин. Також дезінфекція автомобільних коліс застосовується в карантинних зонах, на митниці, ЖД станціях, багатьох навчальних та лікувальних закладах.

Розміщення автобар'єра

Дезінфекційний килим потрібно розміщувати в чистій зоні. Це в'їзд в санітарне приміщення або на територію, що захищається. Він може знаходитися на порозі ангару або перед ним, на лінії воріт або ще до неї. Проїжджаючи через такий автобар'єр проводиться дезинфікування шин автомобілів, тракторів, навантажувачів та інших видів техніки. Автобар'єр замовити з доставкою можна на будь-яке підприємство. До нього можна придбати і дезінфекційний засіб. За допомогою такого дезінфекційного килимка проводиться обробка коліс. Машина проїжджає по килимку, деззасіб потрапляє на колеса, залишки речовини знову вбираються в товщу дізбар'єру. Рекомендується монтувати дезінфекційний килимок в спеціально підготовлену, армовану і забетоновану яму. У ній він краще зафіксується і не буде з'їжджати при проїзді техніки.

Будова автобар'єру

Дезінфекційний килим для обробки автошин влаштований елементарно. Якісний автобар'єр, купити недорого який можна в Агровет, складається з 3 функціональних шарів:

  • Верхній - це міцна, зносостійка, високо адгезивна, перфорована тканина, складена в кілька шарів. Вона призначена для пропуску назовні дезпрепарату, рясного змочування коліс, а потім зворотного всмоктування його залишків. Забруднюючі елементи, пил, сміття в товщу килимка не потрапляють саме завдяки правильному влаштуванню верхнього його шару.
  • Середній - це спінений пінополіуретан. Він вбирає близько 70 літрів дезрозчину. Препарат рівномірно розтікається по цій частині килимка. Дезінфектант при цьому не контактує з повітрям, а тому не окислюється і не випаровується. Також відсутність можливості проникнення всередину кисню і променів ультрафіолету запобігає руйнуванню структури пінополіуретану.
  • Нижній - це щільний зносостійкий водонепроникний матеріал. Завдяки його наявності розчин дезінфектанту не виливається на підлогу, зберігаючись в пластах екструдованого пінополіуретану. Вимоги до цього матеріалу - щільне зчеплення з ґрунтом або основою підлоги, щоб виключити ковзання під час проїзду транспорту і пробуксовування його коліс.

Засоби для дезінфекції

Купуючи автобар'єр в інтернет-магазині Агровет, можна одночасно придбати засоби індивідуального захисту і адекватний препарат для дезінфекції. При необхідності його можна буде замінити іншим засобом. Але для цього килимок потрібно буде ретельно вимити під проточною водою, просушити і лише після цього наповнювати новим препаратом і використовувати. Взагалі рекомендується використовувати одну і ту ж дезінфекційну речовину. Якщо ви будете вибирати автобарьер в каталозі agrovet.ua, то наші консультанти вам пояснять, що не можна одночасно наповнювати дезінфекційний килимок препаратами з різним складом. Адже їхні агресивні компоненти можуть реагувати між собою, створюючи абсолютно інші хімічні сполуки, що мають не дезінфекційні, а побічні характеристики.

Немає товарів

Вгору