Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Дозатори вітамінів та ліків для тварин

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для повноцінного розвитку і зростання тварини недостатньо тільки якісних кормів. Адже не всі корисні речовини з ними можуть попасти в організм. Це вітаміни, мікроелементи і різні харчові добавки, які потрібно давати тваринам в точних кількостях. Та й лікарські препарати теж необхідно подавати в максимально правильних обсягах. Для цього разом з годівницею і поїлкою на фермі бажано встановити дозатори вітамінів та ліків для тварин. Купити в Україні їх можна різних видів і потужностей. А кращі їх модифікації представлені в каталозі нашого інтернет-магазину Агровет.

Чому вигідно дозатори вітамінів та ліків для тварин купити в Агровет?

Застосування таких пристосувань для високоточної подачі вітамінів і ліків дозволяє забезпечити тваринам необхідні умови для нормальної їх життєдіяльності. Дані прилади допомагають доповнити раціон вихованців і не перевищити норму профілактичних і лікарських препаратів, що може нашкодити організму тварини. Ефективні дозатори вітамінів та ліків для тварин купити в Києві та інших містах країни можна за цілком доступною вартостю через наш інтернет-магазин Агровет. Їх можна вмонтувати в систему подачі води для тварин.

Критерії вибору приладу

Такі прилади бувають різних видів, можуть мати різні характеристики і функціональні можливості. З великого асортименту нашого магазину досить просто підібрати оптимальний дозатор вітамінів і ліків для тварин. Замовити з доставкою в будь-яку точку країни можна оптимально підходящі для вас моделі. В процесі вибору можна орієнтуватися на такі характеристики:

  • Діапазон дозування.
  • Продуктивність.
  • Робочий тиск.
  • Об'єм концентрату.
  • Бренд виробник.

Різновиди дозаторів

Дані прилади мають гідний рівень якості, оптимальну функціональність, відрізняються легкістю застосування і простотою обслуговування. Найбільш популярні дозатори медікатори для тварин в каталозі Агровет - це продукція MixRite, Дозатрон та інших топових виробників з різною продуктивністю, потужностями та іншими параметрами. Вмонтований в прилади насос подає рідини в різних об'ємах - від міліграма до тонни в годину. Важливо, що роботу такого пристрою можна налаштувати під різні конкретні технічні умови.

Застосування приладів

Дозатор медікатор - це один з найбільш поширених, незамінних в догляді за тваринами приладів. Але його використання не обмежується свинарством. Адже дозатори вітамінів та ліків для тварин купити недорого в Агровет можна для облаштування пташника, корівника та інших приміщень. Вони дозволяють разом з питною водою подавати вихованцям необхідні медикаменти, профілактичні вакцини і нутрієнти. Застосовувати диспенсери можна в підсобному господарстві, в аграрній сфері та на великих підприємствах. Знайдеться застосування для таких приладів як дозатори медікатори для тваринництва від інтернет-магазину Агровет також в садівництві. З його допомогою легко можна створити автоматичне живлення сільськогосподарських і декоративних рослин, крапельне зрошення і полив. А в металургії й книгодрукуванні прилад допомагає дбайливо розподіляти воду.

Функціонування

Коли дозатор підключити до водопроводу, він починає діяти під природним тиском води. Це основна рушійна сила приладу. Дозатор всмоктує ліки або вітаміни, які потрібно згодувати тваринам. Потім прилад виконує рівномірну подачу речовини в воду, перемішуючи їх в процесі її руху. Розчин надходить вниз по водопроводу. Кількість доданої речовини пропорційна об'єму води, що рухається через дозатор. Коли її напір слабшає, зменшується й кількість ліків, що подаються в неї. Тому такий дозатор вітамінів і ліків для тварин називається пропорційним. Важливо, що в ньому передбачено зовнішнє регулювання роботи приладу.

Вгору