Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Обладнання для дезінфекції

Чистота - важливий фактор для тваринництва, не кажучи вже про ветеринарію. Щоб не заражати тварин різними захворюваннями і не наражати на небезпеку обслуговуючий персонал, тваринників і ветеринарів, йому потрібне якісне ефективне обладнання для дезінфекції. У Білій Церкві, Києві та інших містах країни замовити його найзручніше через наш інтернет-магазин Agrovet.ua. Ми пропонуємо тільки професійні товари для захисту від заражень як тварин, так і людей.

Функції дезінфекції

Фермери та ветеринари ніколи не повинні нехтувати дезінфекцією. Адже знезараження - запорука виживання як людей, так і тварин. Спеціальне обладнання для дезінфекції купити в Україні можна для обробки інструментів, предметів загального користування, приміщень, техніки, рук і самих тварин. Всі представлені товари гарантовано безпечні в застосуванні. Тому їх можна використовувати в ветеринарних лікарнях, зоопарках, притулках, центрах для звірів і на фермах.

Асортимент Agrovet.ua

У нашому інтернет-магазині пропонується широкий вибір цих товарів фірмового виробництва. Устаткування для дезінфекції в каталозі розділене на зручні функціональні категорії. У них можна легко підібрати всілякі:

Дезінфекційні килимки

Ветеринарне обладнання для дезінфекції замовити з доставкою в Agrovet.ua можна в будь-який куточок країни. Особливо популярні дезковри. Це спеціальні багатошарові прогумовані настили, просочені знезаражувальним розчином, які розміщуються на вході в чисту (стерильну) зону. Такий бар'єр довго не зношується і ефективно очищує взуття медичного персоналу, скотарів і працівників фермерського виробництва. Коли людина або тварина ступає на цей настил, то підошви і копита огортаються рідким дезінфектантом. Надлишки вбираються назад в килимок, а оброблені кінцівки не розносять інфекцію і бруд приміщенням. Розчин заливається окремо, а його об'єм вираховується за інструкцією. Аналогічне обладнання для дезінфекції купити можна навіть для коліс вантажних машин.

Дезінфекційні засоби

Дезінфекційні засоби - один з найважливіших елементів знезараження. Вони використовуються для обробки рук, інструментів, взуття, підлоги, стін, копит, різних ділянок шкіри і навіть цілих автомобілів. На вибір пропонуються як готові розчини, так і порошки або таблетки для розведення. Останні - більш економний варіант, який підходить для великих площ обробки. Для зручності миття копит навіть можна придбати дезінфікуючу ванночку.

Індивідуальний захист

Для людей виробляються спеціальні засоби індивідуального захисту. Таке обладнання для дезінфекції замовити можна у вигляді захисних костюмів, одноразових халатів і комбінезонів, масок, рукавичок, шапочок та інших аксесуарів. Вони використовуються тваринниками, обслуговуючими працівниками і навіть ветеринарними працівниками в операційних умовах.

Технічні пристосування

У тваринництві і ветеринарії використовуються і різні технічні пристосування. Наприклад, стерилізатори (повітряні або парові), бактерицидні опромінювачі (в тому числі й для води), термостати (для повітря), ультрафіолетові камери (для приміщень) і повітровідвідні рециркулятори (в тому числі ультрафіолетові). У нашому каталозі на таке обладнання для дезінфекції ціна нижче, ніж по іншим торговим точкам. При цьому вся техніка найвищої якості та від перевірених виробників. Представлені у нас товари відмінно допоможуть в боротьбі з вірусами, бактеріями, найпростішими, грибами, паразитами і комахами, які стають причиною спалахів захворюваності й смертності в тваринництві.

Вгору