Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Засоби захисту від комах

У приміщеннях тваринницьких комплексів заводиться багато комах, якщо не приділяти боротьбі з ними належну увагу. Вони завдають болю і незручності тваринам і працівникам, переносять різні інфекції, в тому числі небезпечні для життя. Тому власники ферм і ветлікарні задіють різні засоби захисту від комах. Купити в Україні їх можна різних видів - від липких стрічок та інсектицидів до ламп для знищувачів комах.

Як вибрати і де купити засоби захисту від комах в Україні?

Сучасна торгівля пропонує величезний вибір препаратів і пристроїв для виконання даних завдань. Найефективнішими в боротьбі з крилатими шкідниками і при цьому нешкідливими для тварин і працівників ферми є спеціально розроблені провідними виробниками засоби захисту від комах. Купити в Білій Церкві, Києві та інших містах країни їх найзручніше через наш інтернет-магазин Агровет. У нас ви знайдете все, що допоможе швидко, легко, без особливих вкладень і трудовитрат подолати цю проблему.

Наш асортимент засобів

Довіритися пропозиціям нашого магазину - це завжди правильне рішення. У нашому каталозі в широкому асортименті представлені найбільш дієві препарати і пристосування для знищення і відлякування мух, комарів, бліх та інших непрошених гостей. Це прилади та препарати, найбільш придатні для тваринництва, вигідні в економічному плані і ефективні за технологічними параметрами. Засоби захисту від комах замовити можна для великого тваринницького комплексу і невеликого господарства, для зоопарку і цирку, для ветеринарної лікарні та інших аналогічних об'єктів. Їх підбором в нашому магазині займаються досвідчені фахівці, що добре орієнтуються у всіх тонкощах ветеринарії і пропозиціях сучасної торгівлі. Тому у нас можна підібрати кращі засоби захисту від комах. Замовити з доставкою їх можна оптом і в роздріб. Ви отримаєте своє замовлення в лічені дні. З нами вам і вашим вихованцям не будуть докучати ніякі шкідники. Найбільш популярними на сьогодні вважаються:

  • Липкі стрічки.
  • Електролaмпи.
  • Інсектициди.

Специфіка дії ламп

Лампи для знищення комах в каталозі нашого інтернет-магазину ефективні в боротьбі з комарами, оводами, блохами, мухами, метеликами та іншими аналогічними шкідниками. Їх можна застосовувати не тільки на фермі, але також в ресторанах, кафе, торговельних, складських і житлових приміщеннях. При цьому дизайн приладів цілком вписується в інтер'єр будь-якого сучасного закладу, не кажучи вже про тваринницький комплекс. Працюють вони досить просто. Пастка - ось основний принцип дії лампи для знищення комах. В інтернет-магазині Агровет можна підібрати варіант на будь-який смак і бюджет. В його основі - світлова приманка, на яку летять комахи. Лампи можуть бути ультрафіолетовими, з густою сіткою, на яку підведено напругу. Комаха, яке летить на світло, не помічає цю перешкоду, а від отриманого розряду гине. Не дарма таку лампу називають електрошоковою. Тільце загиблої мухи падає в пристосовану знизу чашу піддону, яку періодично необхідно очищати. Рівень розряду, що надходить,  не є небезпечним для людини і сільськогосподарських тварин.

Інші захисні засоби

З настанням теплої погоди для захисту від комах можна застосовувати спеціальні інсектициди або репеленти. Вони відрізняються тим, що в першому випадку діють як знищувачі кровопивців, а в другому - як їх відлякувачі. У будь-якій ветеринарній аптеці можна придбати ці препарати. Обробляти можна як тіло тварини, так і приміщення. При цьому потрібно дотримуватися запобіжних заходів, запропонованих виробниками. Якщо дотримуватися цих рекомендацій, то такий препарат не буде небезпечним для тварин і працівників ферм. При необхідності можна обробити, наприклад, тіло корови перед випасом.

Запрошуємо вас звернути увагу на наш каталог, якщо вам потрібні якісні недорогі деззасоби для тваринництва, автобар'єри, дезінфікуючі килимки, засоби індивідуального захисту для тваринництва, засоби захисту від комах. Ціни в Агровет на фірмові ефективні прилади та препарати цілком помірні. А їх дія задовольнить самого суворого покупця.

Немає товарів

Вгору