Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Годівниці та комплектуючі для свинарства

Відгодівля тварин в сучасних вітчизняних свинофермах стала набагато модернізованішою, в порівнянні з колгоспними господарствами. Однією з новинок в тваринницьких комплексах стали зручні функціональні годівниці для свиней. Купити в Україні їх сьогодні можна самих різних видів відповідно до застосовуваної технології вирощування та годівлі тварин.

Які переваги сучасних годівниць для свиней?

Вибір обладнання для облаштування годування тварин повинен бути максимально грунтовним. Можна зупинитися на простій установці, а можна підібрати високоякісне оснащення у вигляді функціональної сучасної годівниці.

Характеристики пристроїв

Таке обладнання дозволить виконувати годування тварин максимально точно, своєчасно, без істотних трудовитрат. У підсумку воно буде сприяти збільшенню приросту і загальної продуктивності господарювання. Адже при якісному годуванні знижується ризик накопичення залишків корму, що не застосовується, його закисання і розмноження мікроорганізмів. Для цього можна годівниці для свиней і комплектуючі купити недорого в Агровет.

Матеріали для годівниць

Устаткування для подачі корму можна легко почистити без використання хімічних засобів і механічних пристроїв. Виготовлені такі пристрої з екологічно чистого матеріалу, що не окислюється та не ржавіє. Тому в корми з нього не виділяються будь-які токсичні складові. Застосування сучасних годівниць від Агровет дозволить не тільки берегти здоров'я тварин, а й дбайливо витрачати корми. В результаті таке господарювання буде більш ефективним.

Різновиди пристроїв

Підібрати годівниці для свиней в каталозі Агровет можна самих різних видів. Найбільш популярний на сьогодні - бункерний тип годівниць. З них можна вибрати обладнання для різних вікових груп, порід і з урахуванням інших особливостей тварин. Це можуть бути годівниці для свиноматок, поросят і дорослих особин. Такі пристрої подають корм дозовано, без його випадання на підлогу.

Де вигідніше купити годівницю для свиней в Україні?

Виробники обладнання для тваринництва пропонують широкий асортимент практичних сучасних пристроїв, з якими дерев'яні корита не йдуть ні в яке порівняння. Тому власники ферм мають можливість вибрати найбільш підходящі годівниці для свиней. Купити в Києві та інших містах країни їх можна в дуже багатьох спеціалізованих торгових точках. Але, щоб отримати гарантовано якісні, зручні в застосуванні, безпечні пристрої для подачі кормів, інструменти для приборкання і фіксації свиней, інфрачервоні лампи та брудери для обігріву поросят, ваги для зважування свиней, шприци та голки ветеринарні для свиней, досвідчені тваринники віддають перевагу продукції Агровет.

Переваги товарів і послуг від Агровет

Завдяки широкому асортименту даної продукції, в нашому інтернет-магазині годівниці для свиней і комплектуючі до них замовити можна для будь-якого господарства, різних видів і потужностей. Це дозволить організувати процес відгодівлі відповідно до новітніх технологічних можливостей. Такі пристосування істотно зменшать кількість обслуговуючого персоналу, зроблять подачу кормів більш точною, гігієнічною та безпечною для тварин. Тим більше, що у нас представлена продукція провідних вітчизняних і закордонних виробників обладнання для тваринництва. Якщо такі годівниці для свиней замовити з доставкою в Агровет, то не доведеться займатися їх пошуком по магазинам, транспортуванням і підбором комплектуючих. Адже в каталозі магазину всі вони пропонуються в комплекті.

Наші розцінки на годівниці для свиней

При необхідності наші співробітники можуть надати обширне консультування з вибору, оформлення замовлення, встановлення та експлуатації обладнання. Вони підкажуть, як скористатися запропонованими в магазині знижками і акціями. Це дозволить істотно знизити вартість покупки. Хоча спочатку на годівниці для свиней і комплектуючі ціни в Агровет нижчі за середні по ринку. Тому вам буде вигідно придбати обладнання, баланс ціни і якості якого перевершить всі ваші очікування.

Немає товарів

Вгору