Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Обладнання для дослідження сперми кнурів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Штучне осіменіння - це прогресивний процес в селекції та розведенні свиней. Але для його успішного здійснення необхідний повноцінний сіменний матеріал. Визначити його якість і продуктивність дозволить сучасне лабораторне обладнання для дослідження сперми кнурів. Купити в Україні його можна через інтернет-магазин компанії Агровет. Це просте в експлуатації, ефективне оснащення дозволить оцінити характеристики одержуваного біоматеріалу і доречність його застосування.

Найкраще в Україні обладнання для дослідження сперми кнурів

Будь-який сучасний тваринницький комплекс, в якому до формування поголів'я підходять професійно, має в своєму арсеналі якісне професійне обладнання для дослідження сперми кнурів. Купити в Києві та інших населених пунктах країни його зручно через Агровет. Адже це дозволить дослідити біоматеріал за усіма актуальними параметрами, включаючи склад, якість, насиченість і продуктивність. Така діагностика дозволить не тільки налагодити отримання якісного приплоду, а й своєчасно вибраковувати самців, сперма яких виявилася неповноцінною, оскільки вона за якимись критеріями непридатна для розмноження поголів'я. Також обладнання для дослідження сперми кнурів замовити варто для того, щоб визначати оптимальний рівень розведення біоматеріалу. Найбільш точне вивчення сперми дозволяють проводити прилади з каталогу нашого сайту agrovet.ua, включаючи люмінесцентні та бінокулярні мікроскопи, дозатори, столики з підігрівом та інші пристрої.

Фактори, що сприяють отриманню якісної сперми

Якість сперми залежить від безлічі факторів. Звичайно, в першу чергу - це здоров'я плідника, але і не останню роль відіграє обладнання для дослідження сперми кнурів. Замовити з доставкою через Агровет можна кращі його види. Крім даного обладнання досить важливими вважаються:

  • Порода обраного кнура.
  • Сезон збору біоматеріалу.
  • Корми і умови утримання.

Так, якщо хряк довгий період не брав участі в спарюванні, біоматеріал від першого коїтусу не має достатньої якості. Його не можна застосовувати для штучного осіменіння, оскільки мало ймовірності, що від цього буде позитивний результат. Також кнури різних порід готові до виділення продуктивного біоматеріалу в різні сезони по-різному. Наприклад, для ландрасів найбільш вдалим сезоном стане осінь або зима. Для Дюрків характерна активність в літній та осінній період. Йоркшири видають якісну сперму переважно влітку. У той же час гібриди готові до продуктивного осіменіння весь рік, за виключенням літа.

Виробники обладнання для дослідження біоматеріалу

Підтвердити придатність отриманого матеріалу до якісного використання дозволить обладнання для дослідження сперми кнурів. Купити недорого його сьогодні можна через Агровет. Це буде якісне оснащення від провідних виробників, таких як Metrosperm, MICROmed, Sperdens-Pro, Semenmeter та інших брендів. Його застосування дозволить визначити такі характеристики сперми:

  • Об'єм отриманого еякуляту (мл).
  • Рухливість сперматозоїдів (бали).
  • Насиченість біоматеріалу (млн/мл).

Розцінки на обладнання для дослідження сперми кнурів

У Агровет на обладнання та інструменти для збору сперми у кнурів, розчинники і воду для сперми кнурів, обладнання для упаковки спермодоз, обладнання для дослідження сперми кнурів ціна цілком помірна. Це дозволить виконати достовірний моніторинг біоматеріалу кнура. Перед забором сперми, кнура на деякий час ізолюють в окремому загоні. У тварини періодично, протягом 14 днів, мануально або за допомогою штучної вагіни збирають сперму. Її якість фахівець спочатку оцінює візуально, на запах, за кількістю і за насиченістю. Устаткування для дослідження сперми кнурів в каталозі Агровет можна доповнити лабораторними вагами та іншими актуальними приладами. При необхідності можна купити і розчинник сперми, який буде служити живильним середовищем для збереження біоматеріалу. Все це дозволить отримати якісний приплід і збільшити продуктивність свинарського комплексу.

Вгору