Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Станки для розчищення копит та фіксації ВРХ

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Корови та інші копитні потребують регулярного догляду за роговими утвореннями на ногах. Такі та багато інших маніпуляції потребують стабільного стану тварин з можливістю доступу ветеринара до оброблюваних органів. Для цього використовуються спеціальні верстати для розчищення копит і фіксації ВРХ. Купити в Україні їх можна для тваринницьких ферм і ветеринарних клінік.

Як правильно вибрати і купити верстат для розчищення копит і фіксації корів?

Обробка копит необхідна як обов'язковий елемент догляду за тваринами. Адже це такий же повноцінний орган тіла, як і будь-який інший. І якщо не приділяти йому належної уваги, то дуже скоро можна отримати масу проблем зі здоров'ям тварини. Також верстати важливі і в інших випадках, але робота з копитами - одна з основних їх функцій.

Навіщо потрібно чистити копита?

Особливо актуальною така процедура як обробка копит стає, коли корова довго стоїть в стійлі без руху. Від цього копита розростаються і не збиваються об дорожнє покриття. Також на фермі тваринам дають не стільки натуральне сіно, скільки комбікорми. В результаті рогові утворення наростають ще інтенсивніше, ніж зазвичай. Для роботи з такими тваринами і були створені верстати для розчищення копит і фіксації ВРХ. Купити в Києві та інших містах країни їх потрібно також для видалення деформованих, потрісканих тканин. Вони викликають дискомфорт, істотно зменшуючи продуктивність корови. Крім того, тварина може пошкодити копито в процесі перегону по дорозі зі слизьким кам'янистим покриттям. У таких випадках знадобиться провести обстеження і обрізання пошкодженої ороговілої частини копита.

Які переваги верстатів?

У всіх перерахованих і багатьох інших випадках використовуються верстати для розчищення копит і фіксації ВРХ. В каталозі Агровет представлені тільки найкращі моделі цих пристроїв. У них можна помістити корову і надійно її зафіксувати, щоб швидко і якісно розчистити копита. Крім того, така конструкція забезпечить захист ветеринара або зоотехніка від ударів потривоженої тварини, яка стає агресивною при виконанні профілактичних або терапевтичних маніпуляцій. Верстат дозволяє:

  • Міцно зафіксувати голову і тіло тварини без здавлювання внутрішніх органів.
  • Попередити можливість стресу і зниження надоїв молока у потривоженої корови.
  • Міцно закріпити ноги тварини, що важливо для вільної роботи ветеринара з ними.
  • Одній людині впоратися з завданням очищення копит, не звертаючись до сторонньої допомоги.
  • За день виконати огляд і обробку копит 150 і більше корів чи інших тварин.

Де найвигідніше вибрати і купити верстати для розчищення копит і фіксації ВРХ?

Довіряти вибір такого обладнання краще добре перевіреним торговим точкам, до яких відноситься і наш інтернет-магазин Agrovet.ua. У нашому каталозі можна підібрати оптимально підходящі види такого і будь-якого іншого ветеринарного обладнання, такого як інструменти для гігієни вимені і сосків, обладнання для догляду та вирощування телят, обладнання для профілактики кетозу у корів оптом і в роздріб. Їх можна забрати самовивозом. Але більшість наших клієнтів воліє верстати для розчищення копит замовити з доставкою, яку наша служба логістики забезпечує по території всієї України в лічені дні. Наші досвідчені консультанти допоможуть визначитися з вибором, а сервісна служба при необхідності забезпечить встановлення і безперебійне функціонування придбаного обладнання за місцем експлуатації. Ще одна перевага наших послуг полягає в можливості фірмові верстати для розчищення копит і фіксації ВРХ купити недорого. Їх якість, довговічність і надійність забезпечують виробники - провідні вітчизняні та зарубіжні торгові марки. Прямі поставки дозволяють уникнути накруток на вартість за рахунок відсутності посередницьких послуг. Завдяки цьому на будь-які верстати для розчищення копит ціни в Агровет на порядок нижче, ніж в середньому по ринку. Тому покупка ветеринарного обладнання в Агровет - це в усіх відношеннях вдале рішення.

Вгору