Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Тести на антибіотики в молоці

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Якщо в молоці залишається антибіотик, то воно стає непридатним ні для вживання в їжу, ні для промислової переробки. Тому в лабораторіях його досліджують на наявність подібних домішок. Для цього використовуються спеціальні тести на антибіотики в молоці. Купити в Україні їх можна недорого через наш інтернет-магазин Агровет. Адже ми пропонуємо тільки гарантовано якісні, фірмові товари напряму від виробника. Це дає нам можливість дотримуватися зручної для покупців цінової політики.

Де і для чого використовуються тести на антибіотики в молоці в Україні?

Наявність антибіотиків в харчових продуктах знижує їх якість. Так, молоко із залишками фармацевтичних препаратів, якими лікували корову, може завдати шкоди здоров'ю людини. А для переробки такий продукт стає непридатним, оскільки хімікати порушують протікання технологічних процесів, а деякі роблять взагалі неможливими. Щоб не пропустити в переробку зіпсовану сировину, на приймальних пунктах використовують тести на антибіотики в молоці. Купити в Білій Церкві, Києві, Одесі та інших населених пунктах країни їх прийнято для ветеринарних лабораторій та клінік, тваринницьких комплексів і переробних підприємств. Це простий засіб дозволяє швидко і точно встановити наявність шкідливих домішок.

Яким чином антибіотики виявляються в молоці?

Тварини хворіють не менше, ніж люди. Під час їх лікування теж використовуються антибіотики. З їх допомогою лікують мастит, борються з респіраторними захворюваннями та іншими видами захворювань ВРХ. Більш того: в мінімальних дозах ці препарати додають в корми, щоб стимулювати нарощування маси тіла тварин. У підсумку вони потрапляють в продукти тваринництва. Виявити їх дозволяють тести на антибіотики в молоці. Купити недорого їх можна через наш інтернет-магазин Агровет.

В чому полягає небезпека молока з антибіотиками?

Молоко, заражене залишками антибіотиків, провокує розвиток алергічних реакцій. Також при постійному вживанні цих ліків виникає загроза того, що організм втратить сприйнятливість до їх дії. Така стійкість, звана резистентністю, небезпечна тим, що, коли людина хворіє і їй потрібно буде застосовувати подібні препарати, то вони на неї не подіють. У такій ситуації доведеться збільшувати дозу, отруюючи організм. Тому так важливо використовувати тести на антибіотики в молоці. Замовити з доставкою їх можна через agrovet.ua. За лічені дні товар надійде на вказану замовником адресу.

Як антибіотики в молоці шкодять його переробці?

Присутність в молоці антибіотиків призводить до того, що введена в продукт закваска не росте, чому цілі партії сировини вибраковуються. Таке молоко непридатне для виготовлення кисломолочних продуктів, сирів та інших виробів. Ні йогурт, ні сир не набудуть потрібної консистенції. А ось патогенні мікроби в зараженій сировині починають розвиватися ще більш стрімко. Щоб не допустити такі втрати, на підприємствах застосовуються ультразвукові аналізатори молока , ІФА аналіз на антибіотики в молоці , центрифуги , тести на антибіотики в молоці, ціна яких при оптових закупівлях через Агровет істотно знижується.

Чи є обов'язковим застосування тестів на антибіотики?

Використання даного виду тест-систем наказано на законодавчому рівні. Згідно затвердженого державою переліку, молоко обов'язково перевіряється на більшість ветеринарних антибіотиків. Там же вказуються максимально прийнятні дози концентрацій препаратів. При порушенні цих норм підприємство повинно понести покарання. 0,00005 мг/кг - це допустимий рівень в молоці, наприклад, левоміцетину в Україні. Тести на антибіотики в молоці замовити можна в Агровет, щоб контролювати дотримання стандартів якості продукту. Застосування таких тестів проводиться без попередньої інкубації сировини, в зв'язку з цим немає необхідності використовувати додаткове обладнання. Тому його легко можна використовувати не тільки в умовах лабораторії, але також безпосередньо на тваринницькій фермі, в магазині, на ринку і в інших непристосованих для діагностики місцях.

Вгору