Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

УЗД сканери для скотарства і тваринництва

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

УЗД системи надзвичайно важливі в роботі сучасного ветеринара. Щоб правильно лікувати тварину, потрібно точно встановити діагноз, для чого і використовують ультразвук. Лише така методика дозволяє повністю безпечно, без опромінення, не травмуючи тканини і органи, подивитися вглиб організму. При цьому огляд займає дуже мало часу, що значною мірою спрощує роботу лікаря. Але щоб якісно і швидко справлятися з діагностикою і наглядом протікання патологічних і фізіологічних процесів будь-якої рогатої худоби та інших тварин, потрібен воістину якісний ветеринарний сканер УЗД. Купити в Білій Церкві, Києві та інших містах країни його можна в нашому інтернет-магазині Agrovet.ua. Наші товари забезпечать максимальну точність дослідження організму будь-якої тварини.

Асортимент ветеринарних УЗД сканерів в Україні

Зараз розроблено неймовірну кількість портативних моделей УЗД апаратів. Завдяки зручному автономному корпусу, прилади відмінно підходять для умов не тільки клініки, але і виклику на дім або ферму. Висока якість роботи, чіткість зображень і точність у вимірах - всі ці та інші параметри відповідають Українським і міжнародним стандартам, які діють у відношенні даної апаратури. Легкість у використанні і транспортуванні суттєво полегшить роботу ветеринарів, особливо при обстеженні ВРХ. Якщо вибрати УЗД сканер ветеринарний в каталозі нашого магазину, то навіть спостереження за вагітністю великих тварин стане безпечним і простим.

Переваги УЗД сканерів від Agrovet.ua

Асортимент сучасних сканерів особливо багатий найменшими моделями. Ці апарати відрізняються компактністю, легкістю, більш простою панеллю і меншим дисплеєм, але якість зображень залишається на високому рівні. Для непростих випадків розроблені ветеринарні окуляри для УЗД. Замовити з доставкою в Agrovet.ua їх можна разом зі сканером або окремо. Це пристосування полегшує роботу тим, що не потрібно відвертатися від тварини, щоб дивитися на екран, адже зображення виводиться на верхню частину аксесуара. Це дозволить лікарю подбати про свою безпеку, паралельно контролюючи рухи буйних пацієнтів. Портативні ветеринарні УЗД сканери, купити які можна в нашому магазині, мають масу ключових переваг. При їх використанні в скотарстві особливо актуальними стануть такі характеристики:

  • Універсальність апаратів. Велика рогата худоба, свині, кішки і інші тварини різних порід і розмірів, - всі вони можуть бути обстежені такою технікою. Спеціально для цього розроблені різні види дизайну і конструкції датчиків і спеціальне програмне забезпечення.
  • Легкість і мобільність. У випадках екстреної діагностики нетранспортабельних тварин або планового обстеження таких пацієнтів лікар може сам приїхати зі своїм ультразвуковим апаратом. При цьому не виникне проблем з транспортуванням і експлуатацією приладу.
  • Зручна фіксація. Є багато моделей з можливістю фіксування на тілі ветеринара для зручності роботи. Закріпити такий прилад можна на будь-якій ділянці руки, на грудях або на поясі. Завдяки цьому в процесі роботи фахівець може вільно пересуватися приміщенням.
  • Якісні дисплеї. Сучасні УЗД сканери для скотарства, вартість яких цілком доступна для придбання невеликою ветеринарною клінікою, мають екрани різних розмірів. У них можна регулювати яскравість, використовувати чорно-білі або кольорові зображення.
  • Апарати з нашого асортименту відрізняються відмінним функціоналом. Для зв'язку з іншими пристроями і передачі даних в них передбачена можливість контакту через USB і блютуз. У деяких моделях є дисковод. Інтерфейс приладів максимально зручний у використанні.

Вам обов'язково сподобається оперативність і рівень обслуговування. Тим більше що на високоякісні фірмові УЗД сканери для скотарства ціна в Agrovet.ua нижче середньої по ринку. А при необхідності вибрати оптимально відповідне обладнання, оформити замовлення, визначитися зі способом доставки вам допоможуть наші консультанти.

Вгору