Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Поїлки та комплектуючі для свинарства

Правильна організація питного режиму однаково важлива для будь-яких тварин. Особливо актуальна вона в умовах великих тваринницьких ферм. Тому так популярні на сьогодні поїлки для свиней і комплектуючі. Купити в Україні їх можна в багатьох спеціалізованих торгових точках. Але, щоб отримати гарантовано якісні, функціональні пристрої для подачі води тваринам, краще скористатися пропозиціями кращих продавців на вітчизняному ринку. До них цілком заслужено можна зарахувати наш інтернет-магазин Агровет. Не дарма наші товари і послуги користуються у досвідчених тваринників і ветеринарів стабільно високим попитом.

Кращі поїлки для свиней і комплектуючі в Україні

І в присадибних господарствах, і у великих фермерських комплексах, що займаються свинарством, необхідні поїлки для свиней. Купити в Києві та інших містах країни їх можна через інтернет-магазин Агровет. Тут можна вибрати поїлки ніпельного типу, які можуть бути призначені для тварин різної ваги і віку. Тому з їх допомогою можна облаштувати приміщення для вирощування поросят і дорослих свиней, масою в 25 кг і більше.

Розцінки на поїлки для свиней

У нашому магазині будь-який бажаючий може підібрати повністю готові до експлуатації ваги для зважування свиней, інфрачервоні лампи та брудери для обігріву поросят , а також системи для подачі пиття або їх комплектуючі. При чому у нас можна найсучасніші поїлки для свиней купити недорого. Вартість їх невисока за рахунок прямих поставок товарів від їх виробників. А якщо купувати їх оптом, то розцінки на поїлки ще більше знижуються. Сприяють здешевленню товару, що купується різні знижки, акції та бонуси. Тому на будь-які товари, включаючи поїлки для свиней, ціна в підсумку виходить набагато нижче, ніж в середньому по ринку.

Монтаж і експлуатація поїлок

Установка устаткування досить проста. Для її здійснення не потрібні особливі навички і дорогі інструменти. Також немає необхідності в особливій підготовці для управління подібним обладнанням. Тому тваринники без проблем впораються з його експлуатацією та обслуговуванням. А економічно вигідна система надходження води дає можливість в кілька разів знизити її витрату, в порівнянні зі звичайним забезпеченням водою, при одній і тій же кількості тварин.

Гігієнічність організації пиття

Якісні поїлки для свиней в каталозі Агровет розроблені та виготовлені таким чином, щоб забезпечувати оптимальну кількість рідини для кожної тварини. Вода подається дозовано, її добова норма розподілена на добу. Тому тварини не відчуватимуть нестачу в питві. Його рівномірна подача сприяє тому, що вода в поїлці не застоюватиметься, в ній не будуть розмножуватися бактерії, що вбереже свиней від захворювань і поширення епідемій.

Якщо поїлки для свиней замовити з доставкою в Агровет, то це дозволить забезпечити безпечну подачу води тваринам. Дані системи не містять небезпечних для їхнього здоров'я агресивних чинників. У їх конструкції немає травмуючих елементів. А використані при виготовленні матеріали не виділяють в воду і повітря будь-які токсичні речовини.

Переваги поїлок від Агровет

Всім, хто шукає системи подачі питної води для свиноферми, рекомендуємо скористатися товарами з нашого каталогу. У нас ви знайдете товари, які відповідають самим гідним сучасним критеріям якості. Поїлки для свиней в інтернет-магазині Агровет практичні і довговічні. Використання даних пристроїв дозволить істотно знизити трудовитрати по організації питного режиму. Крім того, вони істотно зменшать витрату електроенергії, що використовується на подачу води в господарстві. Це вироби з безпечного для тварин пластику і якісної нержавіючої сталі. Поїлки для свиней, замовити які можна в Агровет, мають масу ключових переваг, включаючи:

  • Безпека для тварин, які будуть пити з них.
  • Можливість постійного забезпечення свіжою водою.
  • Міцність, довговічність і надійність конструкції.

Немає товарів

Вгору