Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Брудери, цоколь Е27

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Дитинчата тварин, що тільки но з'явилися на світ, потребують ретельного догляду і захисту. Тому для них важливо організувати повноцінний обігрів. Це можливо завдяки спеціальним лампам з інфрачервоним випромінюванням. Їх захист і спрямованість теплової енергії забезпечують брудери для інфрачервоних ламп, тип цоколя Е27. Купити в Україні їх можна в спеціалізованих магазинах, включаючи наш інтернет-магазин Агровет.

Чому важливо купити брудери для інфрачервоних ламп (Е27)?

Свиноматка, на відміну від самок більшості інших видів тварин, не облизує своїх малюків. Тому після народження вони потребують сторонньої допомоги. До того ж зазвичай поросята утримуються окремо від свиноматки щоб уникнути агресії з її боку. Щоб забезпечити новонародженим тваринам оптимально комфортні умови, потрібно використовувати додатковий обігрів. Але будівлі для молодняка досить великі, і підтримувати високу температуру в них неможливо, тому використовується спрямований нагрів поросят. Створити такий мікроклімат дозволить брудер для ІЧ лампи з цоколем Е27. Купити в Білій Церкві, Києві та інших містах країни його найвигідніше через Агровет. У нас пропонується обладнання даного типу, що має будову і форму звичайного плафона або абажура. Але його особливість полягає в тому, що зроблений він з нержавіючої сталі або алюмінію із дзеркальною поверхнею. Все теплове випромінювання відбивається від неї і транслюється на загін з поросятами. Такий брудер для ІЧ лампи з цоколем Е27 замовити з доставкою тваринники і ветеринарні фахівці можуть в Агровет. Його ефективність проявляється і в забезпеченні високих захисних властивостей. Адже якщо на лампу направляються бризки, предмети, що летять або інші механічні дії, то саме абажур не допустить їх потрапляння на освітлювальний елемент, який може від цього лопнути. У підсумку ви отримаєте прилад, який буде концентрувати всю вироблювану лампою теплову енергію на обігрів молодняка, не розсіюючи цінне тепло простором всього приміщення.

Переваги брудерів від Агровет

Якщо вам потрібні такі захисні плафони, рекомендуємо вам вибрати варіант з каталогу Агровет. У нас ви зможете підібрати і замовити брудер для ІЧ лампи з цоколем Е27 оптимального виду. Ви отримаєте продукцію провідних вітчизняних, європейських та інших зарубіжних виробників електротоварів для тваринництва. Адже якості продукції BtB Farming , InterHeat та інших аналогічних торгових марок з нашого магазину довіряють професіонали. Підтверджується вона позитивними відгуками наших покупців і найвищими оцінками експертів. У Агровет можна брудер для ІЧ лампи з цоколем Е27 купити недорого. При цьому його якість буде найдостойнішою, функціонал - максимальним, а термін експлуатації - надзвичайно довговічним. Це тільки деякі переваги, властиві даному устаткуванню.

Будова брудера для ІЧ ламп

Цей аналог плафона дозволяє найбільш ефективно використовувати розігріті потоки, що випромінює нагрівач. Їх напрямок та обриси зони, що обігрівається, точно визначені. Вмонтований тепловідвідник виштовхує в сторону поросят навіть те тепло, яке випромінюється цокольною стороною лампи. Це не тільки збільшує температуру обігріву молодняка, але також істотно продовжує термін повноцінної експлуатації обігрівача. Тому брудери для ІЧ ламп Е27 купити можна для облаштування загонів під молодняк свиней, птахів, тварин, а також інших сільськогосподарських і домашніх тварин. Це можуть бути пристрої без перемикача або з функцією перемикання 50/100%, що спрощує відключення від електроживлення. Матеріал обладнання - це якісна нержавійка або алюміній з золотистим або сріблястим забарвленням, з радіатором на ділянці цоколя і гратами по периметру лампи. Подовжений кабель дозволяє розміщувати лампу на віддаленні від розетки. Плафон має 6 технологічних отворів, через які виконується вентилювання системи, що подовжує період роботи лампи. Кріплення на ланцюгу регулюється по висоті.

Вгору