Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Інструменти для утихомирення і фіксації свиней

Якщо потрібно перегнати тварин в нове стійло, на пасовище або для перевезення в інше господарство, то без спеціальних пристосувань не обійтися. Тим більше вони незамінні, коли необхідно одночасно керувати великим поголів'ям. Виробники обладнання для тваринництва пропонують великий вибір ефективних пристроїв, завдяки яким істотно полегшується перегін і фіксація свиней. Купити в Україні сьогодні їх можна для виконання самих різних завдань. Їх застосування дозволить значно зменшити кількість тваринників, задіяних в цьому процесі, а також полегшити їх працю. Крім того, такі пристосування істотно знижують стрес у тварин, ризик їх травмування і втрати в процесі випасу і перегону.

Кращі засоби для перегону і фіксації свиней - в інтернет-магазині Агровет

При перегоні тварин просто необхідне використання спеціальних пристосувань. Адже велика кількість погоничів і пастухів економічно невиправдана і неефективна. Набагато вигідніше застосовувати пристрої для перегону і фіксації свиней. Купити в Києві та інших містах країни їх можна в будь-якому спеціалізованому магазині. Але не всі вони будуть відповідати тим завданням, які на них покладаються. По-справжньому функціональні, якісні та довговічні засоби для перегону свиней пропонуються в інтернет-магазині Агровет. Вони розроблені конструкторами так, щоб забезпечити швидке, атравматичне, непрацезатратне управління тваринами. Адже їм не розкажеш про пункт призначення, маршрут і правила перегону. А ось технічні, універсальні засоби для перегону і фіксації свиней з каталогу Агровет дозволять зробити переміщення стада цілком керованим. При цьому і мови не може бути про жорстоке поводження з тваринами.

Асортимент пристроїв для перегону стада

Перегін свиней зазвичай здійснюється на невеликі відстані. Тому він багато в чому відрізняється від управління переміщенням, наприклад, великої рогатої худоби. Відповідно й інструменти для перегону застосовуються специфічні.

Дошка для перегону свиней

Зокрема, для його організації в свинарстві часто використовується полегшена сортувальна дошка для перегону свиней. Купити недорого її можна, знову ж таки, в Агровет. Це пристосування являє собою пластикові панелі. Незважаючи на невелику вагу, вони досить міцні та відмінно справляються з покладеною на них функцією. Завдяки простій конструкції та гладкій фактурі, дошка добре і просто миється, а також дезінфікується. При установці даного пристосування з перегоном свиней впорається і один співробітник, без застосування додаткових засобів і сторонньої допомоги. Такий пристрій, як дошка для перегону свиней, замовити з доставкою в Агровет можна в найпопулярніших кольорах, включаючи червоний, зелений і синій колір. Типові розміри панелі складають 94Х76 см або 126Х76 см. Товщина плити 2,5 см є цілком достатньою для того, щоб здійснювати стримуючу і спрямовуючу функцію.

Щити для перегону свиней

Аналогічно використовуються і щити для перегону свиней. З їх допомогою можна направляти тварин по одному і стадом. Вони відрізняються усіма актуальними для таких виробів характеристиками, включаючи найвищу якість, довговічність, зручність в експлуатації та транспортуванні. Якщо щити для перегону свиней замовити в Агровет, то це будуть конструкції, які мають такі переваги:

  • Гігієнічність, виключення поширення інфекцій, небезпечних для здоров'я свиней.
  • Міцність, надійність конструкції, що  розроблена професійними конструкторами.
  • Виробництво на провідних вітчизняних і закордонних промислових підприємствах.
  • Забезпечення стійкості щита за рахунок застосування литих технологічних заглиблень.
  • Легкість панелей при великій їх стійкості, істотній загальній площі та товщині.
  • Відповідність конструкції пристроїв принципам гуманного ставлення до тварин.

В каталозі Агровет можна замовити петлі для перегону свиней дротові, в тому числі з укороченою ручкою, з блокуючими системами і без них, погонялки-весла, електропогоничі, поганяла на батарейках, електризатори для електропастуха, стовпчики для електропастуха, мотузку для електрозагорожі, сонячні панелі для електрозагорожі та інші види аналогічних пристроїв. Ви зможете переконатися у високому рівні їх характеристик, якщо купите їх з доставкою прямо на вашу адресу.

Немає товарів

Вгору