Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Обладнання для свинарства

Функціонування сучасного свинарського господарства неможливе без спеціального оснащення, яке може встановлюватися окремо або цілими системами. Воно спростить працю тваринників і поліпшить якість вентилювання приміщень, видалення гною, годівлі та утримання свиней. Виробники пропонують самих різних видів спеціальне обладнання для свинарства. У Білій Церкві, Києві, Львові та інших містах країни сьогодні можна без проблем замовити оснащення для приміщень, в яких повинні міститися свиноматки, кнури або поросята. Сьогодні випускаються цільові відділи для годування і для опоросу. Все це можна придбати і встановити в процесі будівництва свинокомплексу або вже в ході його функціонування.

Система видалення гною

Таке обладнання для свинарства купити в Україні можна в безлічі спеціалізованих торгових точок. Але найкращий асортимент професійних систем для видалення гною з приміщень свиноферми представлений в нашому інтернет-магазині Agrovet.ua. Від того, наскільки ефективно буде працювати це оснащення, багато в чому залежить комфорт і здоров'я тварин, мікроклімат на фермі і вплив відходів на навколишнє середовище. Кращий вид сучасного обладнання для цього - самосплавне видалення гною. При цьому всі нечистоти будуть змиватися із застосуванням невеликої кількості води. Жижа потраплятиме у відстійники і компостні купи, а після закінчення певного часу цю масу у вигляді перегною будуть відправляти на поля.

Система вентилювання

Для приміщень свиноферм важливо регулярно виконувати провітрювання. Для цього потрібно встановити вентиляційне обладнання для свинарства. Замовити з доставкою в будь-який куточок країни його теж можна через наш інтернет-магазин Agrovet.ua. У нас представлені професійні системи різної потужності, із яких можливо підібрати оптимально підходящий варіант кондиціонування для підтримки чистої атмосфери в свинарнику. Такий мікроклімат допоможе поліпшити продуктивність поголів'я. Поросята будуть народжуватися здоровими, а потім почнуть інтенсивно набирати вагу. Для свиноферми підійде дахова дифузна вентиляційна система. Це оптимальне автоматизоване обладнання для свиноферм. Ціна його при цьому цілком помірна, особливо якщо робити замовлення через Agrovet.ua. Ця система містить датчики клімату, які будуть контролювати надходження свіжого повітря в теплий сезон, виключаючи переохолодження свиней в зимові морози.

Система відгодівлі свиней

Устаткування даного типу підбирається під завдання конкретної свиноферми. Так, при рідкому способі вигодовування тварин потрібно купувати спеціальне оснащення, яке дещо складніше в монтажі та експлуатації. Розподіл такого корму по окремим годівницям теж більш трудомісткий. Хоча на таке обладнання для свиноферм вартість трохи вище, ніж для сухого корму, але тварини будуть швидше набирати вагу. По гігієнічності сухе вигодовування вважається набагато кращим. Будь-яка годівниця, транспортер або поїлка під нього обійдеться дешевше.

Устаткування для поросят

Оснащення такого типу використовується в приміщеннях, в яких поросята утримуються від народження, точніше з тритижневого віку, і до трьох місяців. Адже відразу після народження до завершення подсосного етапу їх розміщують неподалік від свиноматки. У місцях дорощування використовуються групові секції, після чого поросята переводяться на відгодівлю. На даному етапі важливо замовити обладнання для свинарства, яке дозволить контролювати зростання і розвиток молодняка, а також забезпечити для нього комфортні умови утримання. Це плити і лампи для обігріву секції, верстати для молодняка, спеціальні годівниці та ветеринарні ваги для дрібних тварин. Згодом знадобиться оснащення для стійлового утримання свиней, маса тіла яких перевищує 30 кг. Цей період триває до досягнення тваринами 6-місячного віку і маси в 110 кг. Для них будуть потрібні більш міцні верстати, секції для свиноматок, щілинна підлога, а також всі інші системи свинокомплексу. Це дозволить поліпшити продуктивність господарювання і полегшити роботу тваринників.

Вгору