Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Мотузка для електрозагорожі

Електропастух сьогодні просто незамінний в безлічі видів тваринництва. Він застосовується для утримання і випасання сільськогосподарських тварин, а також огорожі певних ділянок території від мешканців дикої природи. Одна з основних складових даного виду обладнання - це мотузка для електропастуха. Купити в Україні її можна для різних видів огорожі. При цьому потрібно враховувати особливості і обладнання, і матеріалів до нього.

Як вибрати і де купити мотузку для електропастуха в Україні?

Якщо електропастух обраний, встановлений і оснащений правильно, то він забезпечить надійний захист сільгосп тварин на випасі або перегоні, посівів і автодоріг, території аеропортів та маткових водойм від диких тварин. Щоб забезпечити повноцінну роботу конструкції, необхідна якісна мотузка. Для електропастуха купити в Білій Церкві, Києві та інших регіонах країни цей та інші види комплектуючих, такі як електрізатори, стовпчики, сонячні панелі можна через наш інтернет-магазин Агровет. А наші консультанти допоможуть вам зробити максимально безпомилковий вибір.

Роль мотузки в роботі електропастуха

Електрозагорожа складається з безлічі елементів. Ключовими її складовими є:

  • Генератор або електризатор, який є переважно акумуляторним або мережевим.
  • Ізоляція, кілочки, заземлення, натягувач для проводки, натягнутої по всьому контуру огорожі.
  • Ворота, через які входять і виходять тварини, якими також проходить електрика.

Щоб система нормально функціонувала, необхідна тасьма або мотузка для електропастуха. Замовити з доставкою в Агровет її можна через наш магазин. Це буде надійна проводка, яка забезпечить повноцінне виконання всіх технологічних задач. Маса огорожі вийде легкою. На неї будуть йти імпульси певної напруги, що виробляються спеціальним генератором. Вона за допомогою ізоляторів кріпиться до металевих, дерев'яних або пластикових стовпчиків, що утворюють каркас електропастуха. Мотузка для електропастуха, замовити яку можна в Агровет, має неізольовані ділянки. Саме при контакті з ними тварина отримує короткочасний удар електрострумом оптимального напруги.

Особливості будови матеріалу

Дріт, тасьма або мотузка, яка використовується в електрозагорожі, може являти собою плетений шнур. Він складається із синтетичної основи, в яку вплетено 6 жил, що пропускають струм. Вони виготовлені з нержавіючої сталі. Опір буває різним, наприклад, 3,87 Ом на метр. Будь-яка мотузка для електропастуха з каталогу Агровет має досить високу міцність на розрив, близько, 80 кілограмів. Довжина створюваної з неї огорожі може становити 500 метрів. Мотузка набагато легше дроту і зручніше в експлуатації. Вона дуже швидко монтується, а при необхідності так само швидко може демонтуватися. Параметри мотузки, включаючи довжину і товщину, не змінюються під дією контрастних температур. Комплектується матеріал пластиковою котушкою, так званою бухтою. Він може застосовуватися з мережевим або акумуляторним електризатором.

Технічні характеристики мотузки

Такий матеріал, як мотузка для електропастуха, купити недорого можна через наш магазин. Ми пропонуємо тільки самі ефективні та надійні інструменти, матеріали, обладнання для тваринництва і ветеринарії, включаючи даний вид комплектуючих. Мотузка складається з вплетених в пластик провідників, виготовлених зі сталі, стійкої до корозії. Вона відрізняється оптимальною провідністю. Наявність моноволокна попереджає руйнування матеріалу. Тому мотузка має підвищений рівень стійкості на розрив. Вибирається вона за видом тварин, для яких влаштовується електропастух, рівнем опору провідника, довжиною огорожі та ймовірністю «обривів». Наші пропозиції завжди виправдають ваші очікування, в тому числі за якістю мотузки.

Немає товарів

Вгору