Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Інструменти по догляду за поросятами

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Порося, що тільки з'явилося на світ, не обійдеться без сторонньої допомоги, оскільки його поміщають окремо від свиноматки. Догляд за ним вимагає не тільки уважного, але і професійного ставлення з боку свинарів. Спростити працю тваринників допоможуть спеціальні інструменти по догляду за поросятами. Купити в Україні їх можна через інтернет-магазин Агровет. Тут ви знайдете високоякісне, ефективне, надійне ветеринарне і тваринницьке обладнання.

Кращі інструменти по догляду за поросятами в Україні

Новонароджене порося вимагає допомоги і ретельного догляду, як і будь-яке інше дитинча. Тим більше якщо воно утримується окремо від матері. Така технологія вирощування поросят пов'язана з сучасними підходами до догляду за молодняком в свинарських господарствах. Одна з причин, чому поросят відлучають від матері, - це прояв свиноматкою агресії по відношенню до потомства після опоросу, аж до канібалізму. Але дитинчата, що тільки но з'явилися на світ, дуже вразливі. Щоб уберегти їх від впливу різних агресивних чинників зовнішнього світу, тваринники повинні уважно спостерігати за ними, не випускаючи з поля зору навіть під час перебування біля свиноматки. Відмінною підмогою в цьому стануть інструменти для догляду за поросятами. Купити в Києві та інших містах країни їх найвигідніше через Агровет.

Чому вигідно інструменти по догляду за поросятами купити в Агровет?

Ветеринарне і тваринницьке обладнання для свинарства сьогодні можна придбати в будь-якому спеціалізованому магазині. Однак реально якісні вироби пропонуються далеко не скрізь. Якщо ж віддати перевагу інтернет-магазину Агровет, то тут ви зможете найефективніші, функціональні інструменти по догляду за поросятами замовити з доставкою. Це практичне оснащення, яке суттєво полегшить працю тваринників. Але актуальніше те, що з його допомогою значно покращиться якість догляду за молодняком. Замовивши у нас дані товари, ви зможете оцінити переваги:

 • Поїлок для поросят, які дозволять подавати їм чисте свіже питво необхідної температури. Дане обладнання легко чиститься і дезінфікується.
 • Годівниць, які дають можливість подавати кожному вихованцеві достатню кількість корму. Ці пристрої прості в установці, експлуатації та догляді.
 • Настилів для відсіків, в яких знаходяться тварини, що дозволить забезпечити затишне утримання молодняку, чистоту в стійлі, швидке і просте прибирання.
 • Ламп інфрачервоних, які дозволять створити оптимальний, світловий і температурний режим у відсіках для утримання молодняку в безпечних умовах.

Наш асортимент

Інструменти по догляду за поросятами замовити слід для вирішення найрізноманітніших завдань. Оскільки новонароджена тварина досить слабка, малорухома, важливо не допустити, щоб вона опинилася в будь-яких неприємних ситуаціях. Навіть поруч з матір'ю порося не може перебувати в цілковитій безпеці, так як вона може випадково його придавити своїм тілом або нанести йому каліцтва через те, що ще деякий час продовжує залишатися дуже роздратованою. Молодняку покладається зміцнювати сили, для чого йому пропонуються спеціальні добавки в корм. Це переважно крейда, вапняк і вугілля. Новонароджені тварини потребують правильно організованого отриманя пиття. При цьому поїлка не повинна перекидатися, заливаючи підлогу. Воду потрібно міняти не рідше п'яти разів на добу, що має бути передбачено в конструкції поїлки. Важливими є й багато інших спеціальних інструментів по догляду за поросятами. Купити недорого в Агровет можна кращі варіанти таких пристосувань, включаючи:

 • Дренчери для організації випоювання.
 • Спреї від канібалізму і агресивних особин.
 • Електротермокаутери для обрізання хвостів.
 • Щипці для сколювання зубів у молодняку.
 • Верстати для стерилізації (кастрації) тварин.
 • Кільця каучукові для кастрації молодняка.
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору