Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Дезінфікуючі килимки

На великих тваринницьких підприємствах високий ризик епідемій. Тому там застосовуються найрізноманітніші засоби попередження поширення інфекцій. Тваринники для цього використовують спеціальні дезінфекційні килимки. Купити в Україні їх можна через наш інтернет-магазин Агровет. Тут пропонуються виключно високоякісні матеріали для будь-якої сфери тваринництва і ветеринарії. Тому придбані тут дезкилимки забезпечать високий рівень ефективності та функціональності.

Як вибрати і де купити дезінфекційні килимки в Україні?

Сучасні ветеринарні та санітарні правила в тваринництві забов'язують застосування спеціальних бар'єрів для запобігання поширенню інфекційних захворювань. Раніше вони створювалися з наявних матеріалів, наприклад, з тирси, соломи, поролону, мішковини та інших підручних засобів. Їх ефективність виходила дуже слабкою. Виглядали вони малоестетично. До того ж часто вони завдавали шкоди навколишньому середовищу. Сьогодні тваринники мають можливість самі високоякісні дезінфекційні килимки замовити з доставкою у нас в Агровет. Товар надходить замовнику в лічені дні. А разом з ним можна придбати автобарьери, засоби індивідуального захисту, препарати для виконання якісної дезінфекції.

Зовнішній вигляд дезкилимка

Цей пристрій використовується на об'єктах, санітарний стан яких вимагає ретельної організації. Адже їхні мешканці або вміст може постраждати від попадання збудників певних інфекцій. Тому перепоною для них виставляється дезінфекційний килимок. Замовити його можна в багатьох магазинах. Але тільки в Агровет ви отримаєте однозначно функціональну річ. Такий килимок має тришарову будову:

  • Зверху - подвійний шар капронової перфорації.
  • Посередині - екструдований пінополіуретан.
  • Внизу - щільний зносостійкий тентовий матеріал.

Всі ці шари виконують конкретні завдання. Так, верхній призначений для рясного змочування підошви взуття тим дезінфекційним препаратом, який є актуальним на конкретному об'єкті. Він стійкий до стирання та інших механічних впливів. Якщо дезінфекційний килимок купити в Білій Церкві або іншому місті через наш інтернет-магазин, то такий пристрій витримає багаторічну експлуатацію. В середньому в його шарі нагромаджується 2-30 літрів дезрозчину. Речовина рівномірно розтікається внутрішнім шаром мату і майже не контактує з повітрям. Тому вміст не окислюється, як і сам поліуретан. Також розчин з нього майже не випаровується в повітря. На нижньому шарі, що складається з водонепроникного матеріалу, дезрозчин затримується і не витікає на підлогу. Ця частина килимка забезпечує його щільне прилягання до підлоги, що виключає подальше його ковзання.

Особливості розміщення

Дезінфекційний килим, купити недорого який можна в Агровет, розміщують на порозі або перед входом в двері. Таким чином формується спеціальна «чиста зона». При наступанні на дезкилимок його вміст потрапляє на копита тварин або підошву взуття, просочуючи її. Зайвий засіб надходить назад в килимок. Такий бар'єр застосовується не тільки на тваринницьких комплексах, але також на комбікормових, харчових і переробних підприємствах, митницях, аеродромах, ЖД станціях, в лабораторіях, діагностичних центрах, дослідницьких інститутах, зоопарках, карантинних зонах, навчальних і медичних закладах.

Препарати для дезкилимка

Дані бар'єри наповнюються спеціальними препаратами. У кожному разі це речовини певного виду, які повинні забезпечити захист від конкретної загрози. На дезкилимок ціна в Агровет цілком помірна. Тому разом з ним доречно придбати дезінфектанти. Вони повинні відповідати певним, цілком актуальним вимогам:

  • Мати дезінфікуючі властивості, такі як потужну протидію бактеріям, вірусам, спорам, паличці туберкульозу.
  • Мати гарну зв'язуваність з матеріалами основи підлоги і підошви взуття персоналу, простотою догляду, можливістю миття.
  • Мати стійкість до дії різних факторів зовнішнього середовища, тривалий термін експлуатації, не мати запаху.

Немає товарів

Вгору