Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Інструменти для допомоги при пологах у свиней

У свиней, як і у інших живих істот, під час появи потомства на світ можуть виникати різного роду проблеми. Ветеринари, фермери і власники підсобних господарств повинні бути готові до ускладненого опоросу, для чого потрібні інструменти для допомоги при пологах у свиней. Купити в Україні їх можна недорого через інтернет-магазин Агровет.

Основні види інструментів для допомоги при пологах у свиней

При опоросі допомогти свиноматці і її приплоду з'явитися на світ голими руками неможливо. Адже самка зазвичай в такій ситуації буває занадто агресивною, підступитися до неї досить складно, а якщо і вдається до неї наблизитися з метою надання допомоги, то діяти потрібно оперативно і професійно. Допоможуть в такій делікатній справі інструменти для допомоги при пологах у свиней. Купити в Києві та інших містах країни їх можна через наш інтернет-магазин Агровет. Це буде гарантовано якісний інструментарій для вилучення плоду, який не підведе в такий відповідальний момент. Тут можна підібрати і купити інструменти для допомоги при пологах у свиней, інструменти по догляду за поросятами, поїлки та комплектуючі для свинарства, рододопомога для корів і інструменти для отелення, в будь-якій кількості. Переважно у нас вибирають ефективне акушерське оснащення для вирішення таких завдань:

  • Родопоміч.
  • Витягнення поросят.
  • Відштовхування плоду.
  • Здійснення фетотомії.

У нас можна всі товари, включаючи інструменти для рододопомоги у свиней, замовити з доставкою в будь-який населений пункт країни. Це буде продукція кращих вітчизняних і закордонних компаній, що спеціалізуються на виготовленні ветеринарного і медичного обладнання.

Допоміжні

Як допоміжні види інструментів у нас ви можете придбати найбільш популярні на сьогодні петлепровідники, такі як моделі Афанасьєва, Ліндгорста та Цвіка. Їх можна вибрати належної довжини, з різних матеріалів. Вони зручні в застосуванні, практичні і довговічні.

Відштовхуючі

Для відштовхування плоду в процесі опоросу ветеринари і зоотехніки використовують акушерські палиці, відомі під іменами Кюна, Бекера, Гюнтера та Кайзера. Ними маніпулюють рукою, яка вводиться безпосередньо в матку. Вона забезпечуює захист від травм в разі вислизання палиці.

Ті, що витягують

Щоб витягти плід з матки, застосовуються інструменти типу акушерських гачків, щипців і мотузок. Мотузки розрізняють за рівнем гладкості і по міцності. Також їх вибирають довжиною 2-3 м при товщині, яка може становити 0,5-0,7 см. Цей інструмент застосовується в разі крайньої необхідності.

Стерилізація інструментів

Всі інструменти для рододопомоги у свиней, замовити які можна в тому числі в Агровет, перед використанням необхідно стерилізувати. Це може бути кип'ятіння, автоклавування або витримування в сухожаровій шафі. Та ж мотузка після такої обробки стає не тільки стерильною, але також в міру м'якою і пружною. В ході експлуатації її необхідно час від часу опускати в креолін або 2-процентний розчин лізолу.

Асортимент інструментів

Вибираючи інструменти для допомоги при пологах у свиней, в інтернет-магазині Агровет можна замовити рукавички для проведення акушерських маніпуляцій, спеціальний гель для здійснення ректальної діагностики, а також щипці, гаки та петлі для допомоги при опоросі універсального типу. Фахівці рекомендують вибирати акушерські набори для рододопомоги та опоросу. В каталозі Агровет вони представлені в широкому асортименті. Найпоширеніший варіант такого комплекту складається з:

  • Дзеркала для вагінального обстеження свиней.
  • Рукавичок акушерських з петлею для допомоги при опоросі.
  • Петель акушерських для здійснення допомоги при пологах.
  • Щипців акушерських для вилучення плоду при опоросі.

За бажанням покупця комплектація даного набору може бути змінена. Можна збільшити або зменшити кількість перерахованих інструментів або додати в нього килимок і гак для опоросу, акушерський гель для виконання УЗД або введення катетера. При покупці в Агровет це буде найсучасніший набір інструментів для рододопомоги та опоросу свиней. Ціна на нього нижче, ніж по іншим торговим точкам. А якість набагато вище, ніж у конкурентів.

Немає товарів

Вгору