Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Обладнання і детектори для визначення охоти у корів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Багато тваринників відзначають, що останнім часом корови втрачають здатність до відтворення. Ще зовсім молоді самки стають яловками. Після цього власникам господарств припадає їх бракувати. Однак в деяких випадках тварина не втрачає можливість запліднюватись, а просто не дуже виразно проявляє свою готовність спаровуватися. І щоб не випустити з виду цей важливий момент, можна використовувати детектор для визначення охоти у корів. Купити його сьогодні можна в багатьох ветаптеках та інших спеціалізованих магазинах. Гідний вибір товарів даного типу представлений в інтернет-магазині компанії Агровет. Це продукція провідних виробників зі світовими іменами, пропонована за цілком доступними розцінками.

Як діють детектори для визначення охоти у корів?

Якщо корова випасається в стаді, то момент настання охоти можна легко визначити за її поведінкою. У цей період вона пускає виділення у вигляді білої нитки, стає неспокійною, знижує розмір удою, а також підпускає до себе інших корів, які починають її «покривати». Але це не завжди відбувається настільки явно. А тим більше цей період складно помітити, коли тварина знаходиться в стійлі. Тому власники намагаються заздалегідь купити детектор охоти у корів і використовувати його, коли настає передбачуваний термін зриву (зазвичай через 2 місяці після отелення) або при підозрілій поведінці самки. Якщо він допоможе вчасно помітити критичний період, то це дозволить зберегти продуктивність тварини. Корова дасть приплід, після чого істотно збільшить удій.

Доречність застосування детектора визначення охоти

Точне визначення виникнення охоти дозволить організувати процес осіменіння корови. Успішне вирішення цієї ситуації принесе власникові тварини істотний прибуток. Завдяки цьому не просто зросте статистика розмноження, а збережеться продуктивність тварини. Якщо детектор охоти у корів замовити в Агровет, то це дозволить максимально точно визначити готовність тварини до спаровування. Це буде гарантією успішності запліднення без застосування дорогого штучного пробудження охоти та осіменіння. Таким чином знизиться термін між отеленнями у корови, що є одним з критеріїв її продуктивності.

Переваги використання детектора охоти у корів

Хоча сьогодні такий тестер цілком доступний, але зручніше за все детектор визначення охоти у корів замовити з доставкою на сайті agrovet.ua. Якщо при звичайному спостереженні за твариною не завжди можна вгадати наявність симптомів еструса, то будь-який власник корови, ветлікар або зоотехнік може безпомилково його визначити за допомогою даного приладу. Його застосування має масу переваг, включаючи:

 • Точне визначення наявності охоти у корови.
 • Виняток примусового пробудження.
 • Можливість вловити охоту в стійлі і вночі.
 • Скорочення паузи між отеленнями корови.
 • Підвищення ступеня тільності тварини.

Принцип функціонування детектора охоти у корів

В сучасних господарствах обов'язково використовують детектор визначення охоти у корів. Купити недорого його можна в Агровет і застосовувати, навіть не будучи фахівцем. Адже це дуже простий у використанні прилад. Детектор охоти приклеюється на основу хвоста корови. Коли корову, яка носить детектор, "покриває" інша тварина з стада, постійний тиск від грудини тварини, яка робить садку, змушує детектор почервоніти, або побіліти (в залежності від виробника). Це залишає явну ознаку того, що ця корова стояла і дозволяла робити садку, і тому може перебувати в стані охоти і готова до розмноження.

Щоб зробити замовлення на детектори визначення статевої охоти у корів, вимірювальні прилади для тваринницьких приміщень, аналізатори молока і багато іншого, вам достатньо зв'язатися з менеджерами нашого інтернет-магазину Agrovet. Зв'язатися з нами можна через сайт або по телефону. Телефонуйте, якщо потрібна консультація або допомога в оформленні заявок.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору