Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Брудери, цоколь R7s-7

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для зігрівання молодняку будь-яких тварин використовуються світлові обігрівальні прилади. Щоб збільшити їх ефективність, використовуються спеціальні брудери. Для інфрачервоних ламп HL, тип цоколя R7s-7, купити в Україні можна високоякісні види даного обладнання в компанії Агровет. Тут представлені абажури такого стандарту від американської фірми BtB Farming , а також інших топових виробників. Це є гарантією високої функціональності та ефективності даних пристроїв.

Для чого потрібно купити брудери для ІЧ-ламп (HL, R7s-7)?

Дане обладнання є аналогом захисного плафона з відбиваючими властивостями. При їх наявності на світильник не потрапляє бруд і бризки, що могло б привести не тільки до втрати якості світла, але і до розриву лампи. Освітлювач виходить захищеним від механічних впливів завдяки такому пристосуванню, як брудер. Для інфрачервоних ламп (HL, R7s-7) купити в Білій Церкві, Києві та інших населених пунктах країни його можна для тваринницьких ферм, розплідників, ветеринарних клінік та інших аналогічних закладів.

Що собою являє брудер даного типу?

Абажури для ІЧ ламп HL з цоколем R7s-7 з нашого асортименту виготовлені з якісної нержавіючої сталі або алюмінію. Для кріплення вони обладнані спеціальним ланцюгом, довжину якого, а значить і рівень розміщення пристрою, можна регулювати. Тому обігрівач зручно підвішувати, віддаляти або наближати його до об'єкту зігрівання і перемикати потужність. Кращі брудери для ІЧ (HL, R7s-7) замовити з доставкою можна в Агровет. Це гарантовано якісні прилади з тривалим терміном інтенсивної експлуатації, зручні в застосуванні і високо ефективні в процесі нагрівання. В них легко вставляється ІЧ лампа, а при необхідності без проблем видаляється. А дзеркальна внутрішня поверхня відбиває теплову енергію і перенаправляє її на дитинчат тварин.

У чому полягають переваги брудерів?

Якщо вибрати брудери для інфрачервоних ламп (HL, R7s-7) і замовити в нашому магазині, то це допоможе облаштувати оптимальний температурний режим в приміщенні або конкретному його відсіку, поліпшити мікроклімат і довести його до відповідності з діючими санітарними нормами і правилами. Застосування такого нехитрого обладнання дозволить створити оптимальні умови для того, щоб малюки тварин росли здоровими, з гарною щоденною надбавкою у вазі. У Агровет можна брудери для інфрачервоних ламп (HL, R7s-7) купити недорого, з гарантією найвищої якості. Тому дані прилади цілком доступні для облаштування освітлення свинарників з обігрівом. Також їх застосування дає можливість:

  • Досягти оптимальної рентабельності господарювання.
  • Зменшити час вигодовування і зростання новонароджених.
  • Підвищити якість утримання і вирощування молодняка.
  • Поліпшити відновлення ослаблених дитинчат тварин.
  • Наблизити одужання і посилити імунітет хворих поросят.

Де краще вибрати брудери для ІЧ-ламп (HL, R7s-7) в Україні?

Застосування брудера у формі конуса із дзеркальною поверхнею, що відбиває, створює високий рівень опромінення. З рівня в 2 Вт/см2 такий прилад підсилює потужність опромінення до показника в 100 Вт/см2. Тому сумніви в тому, що брудер необхідний, безпідставні. Головне - правильно його вибрати. Це можливо зробити в нашому інтернет-магазині Агровет. У нас ви знайдете брудери для ІЧ-ламп (HL, R7s-7), ціна яких доволі поміркована, як для такого високоякісного товару. Це буде продукція топових виробників, які здійснюють поставки без посередників, що дозволяє виключити ризик потрапляння в наш каталог підробок і браку. Підтвердження якості наших послуг і товарів - це відгуки наших покупців та оцінки незалежних експертів. А рівень наших товарів можна перевірити, ознайомившись з сертифікатами на них. Ще один, найвірніший спосіб переконатися в спроможності даних тверджень - це власний досвід. Тому купуйте наші товари і отримуйте від них максимальну користь.

Вгору