Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Аналізатори молока

Одне з ключових питань сільськогосподарського тваринництва - це контроль якості молока і продуктів, одержуваних з нього. Для встановлення даних показників використовуються спеціальні аналізатори молока. Купити в Україні їх технологічно необхідно для молочних ферм, лабораторій, санстанції, молокозаводів та інших видів підприємств по переробці молока.

Для чого використовуються аналізатори молока?

Якість молока залежить від численних факторів. Це здоров'я тварин, умови їх утримання та доїння, параметри приміщень для зберігання і ємностей для перевезення, правильність переробки та порядок реалізації молока. Для ілюстрування об'єктивних даних використовуються такі параметри, як присутність добавок, жирність молока та його щільність. Отримати їх дозволяють спеціальні прилади для контролю стану молокопродуктів - це аналізатори молока. Купити в Києві, Львові та інших містах країни їх можна через інтернет-магазин компанії Агровет. Це буде гарантовано фірмове обладнання, просте в обслуговуванні та експлуатації, яке забезпечить максимальну оцінку досліджуваної продукції.

Призначення аналізаторів

Даний прилад створений спеціально для оперативного визначення рівня якості молокопродуктів. Основні характеристики молока - це жирність, щільність, кислотність проб і рівень лактози. Аналізатор якості молока, замовити з доставкою який можна в Агровет, використовується без хімікатів. Відсутність таких реактивів дозволяє забезпечити максимальну екологічність досліджуваного продукту, а також його гігієнічність. Такі прилади застосовуються на фермах, на підприємствах сфери харчової промисловості, в пунктах закупівлі молока, при здійсненні різноманітних науково-дослідних експериментів.

Технічні характеристики

Якщо аналізатори молока замовити на сайті agrovet.ua, так само як і вимірювальні прилади для тваринницьких приміщень, інструменти та матеріали для доїльних залів, молочні шатли для скотарства, обладнання для профілактики кетозу у корів та інші прилади, то вони будуть мати відміні технічні характеристики, якими обумовлена висока функціональність пристроїв. Аналізатори молока дають можливість здійснювати аналіз складу молока за одну хвилину. При цьому виходять високо точні вимірювання. Для використання приладу не потрібні спеціальні навички, оскільки його експлуатація характеризується простотою управління. Немає необхідності купувати хімічні реактиви, оскільки дослідження молока проводиться без них. Прилад запам'ятовує 120 останніх вимірювань. Аналізатори якості молока в каталозі Агровет створені відповідно до найсвіжіших тенденцій і запитів ринку.

Як вибрати аналізатор

Для того, щоб правильно вибрати аналізатор молока, потрібно визначити параметри продукту, які вам потрібно буде досліджувати. Вони можуть бути фізичними і хімічними. Також потрібно заздалегідь знати, яку продуктивність повинен мати прилад. Тобто, скільки проб він повинен обробляти за зміну і з якою частотою. Далі потрібно вибрати, якого типу необхідний аналізатор молока. Ціна таких приладів зазвичай залежить від їх потужності і функціональності. Залежно від методу визначення якості та інших показників розрізняють ультразвукові та інфрачервоні апарати. Для визначення числа соматичних клітин в досліджуваному молоці знадобиться віскозіметричний або прямий варіант. Існують й інші критерії вибору.

Комплектація приладу

Через наш магазин замовити аналізатор якості молока можна в різній комплектації. Він може бути в базовому варіанті оснащення, в якому присутній тільки сам аналізатор, а також в більш широкій комплектації. Так, до нього може йти термопринтер, на якому буде друкуватися отриманий результат. Щоб прилад працював в зв'язці з комп'ютером, до нього передбачено спеціальне програмне забезпечення. Є варіанти комплектації, в яких аналізатор молока купити можна з ноутбуком з встановленим на нього необхідним програмним забезпеченням. А до приладів для промислових підприємств в комплекті йде транспортер, який повинен забезпечити автоматичну подачу 10 проб молока. Живлення приладу може здійснюватися від мережі, а також бути комбінованим.

Вгору