Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Ультразвукові аналізатори молока

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Молоко займає особливе місце в раціоні будь-якої людини. Склад цього продукту відбивається на стані багатьох органів і систем людського організму. При переробці молока на підприємствах теж важливий рівень його якості. Тому для його відстеження використовується спеціальне обладнання. Один із самих практичних і точних приладів - це ультразвуковий аналізатор молока. Купити в Україні його можна недорого через наш інтернет-магазин Агровет. Це буде гарантовано якісне оснащення за доступними розцінками.

Для чого потрібно купити ультразвуковий аналізатор молока?

Аналізатор працює на основі ультразвукової діагностики. Цей експрес пристрій став незамінним в лабораторіях підприємств по переробці молока, адже в разі використання неякісного вихідного продукту не вдасться отримати очікуваний результат. Ультразвукові аналізатори молока замовити варто і для пунктів його прийому, що дозволить виявляти наявність антибіотиків або інших домішок в продукції конкретного його виробника. Ще краще, якщо такі прилади застосовуються на молочних фермах. Так за якістю молока можна робити висновки про стан здоров'я тварин, дотриманні технології їх лікування та утримання, а також про ставлення до своїх обов'язків конкретних працівників.

Що собою являє ультразвуковий аналізатор молока?

Сучасні ультразвукові аналізатори молока купити в Білій Церкві, Києві та інших містах країни сьогодні можна в більшості спеціалізованих торгових точок. Професіонали віддають перевагу послугам нашого інтернет-магазину. Адже у нас пропонується гарантовано якісне фірмове обладнання за доступними розцінками. Це буде високотехнологічний прилад, який в автоматизованому режимі оперативно виконує складні лабораторні дослідження. Його функціонал настільки широкий, що один ультразвуковий аналізатор молока купити можна на заміну цілого ряду приладів, якими раніше визначали кількість жиру, сухого залишку розчинених сполук, щільності продукту, наявності лактози і білка. Тому якщо для визначення даних показників складу молока у нас вибрати ультразвуковий аналізатор молока, ціна кожного дослідження стане набагато нижчою, ніж при покупці окремих видів апаратів, таких як:

Будова приладу

Ультразвуковий аналізатор молока в каталозі нашого магазину можна вибрати з найрізноманітнішими параметрами. Але в будь-якому випадку це буде високотехнологічне обладнання за доступною вартістю. Одною з його переваг є непрямий вплив на досліджуваний продукт високочастотними сигналами. Під час роботи проба набирається в мірну лабораторну ємність. Тому ніякого впливу на молоко не здійснюється. Самий посуд чиститься разом з трубопроводом апарату після завершення роботи зі зразком. Вміст приладу приховано в корпусі, а всі операції виконуються без зовнішнього доступу.

Відомості про апарат

Дане обладнання є швидкісним, оскільки операції виконуються в найкоротші терміни. З його допомогою здійснюється безпечна діагностика, так як ультразвук ніяк не відбивається на складі і якості досліджуваних продуктів. Також ці прилади високо екологічні в плані обслуговування, оскільки не виділяють токсичних газів та рідин. Тому в Агровет ультразвукові аналізатори молока замовити з доставкою по території всієї країни можна для самих різних підприємств і закладів. Це продукція провідних світових виробників, включаючи Екомілк, Майстер Еко та інші торгові марки. З їх допомогою можна виявити підроблені молочні продукти, що важливо, як для споживачів молока, так і для його переробників. Адже неможливо отримати якісні продукти, використовуючи фальсифіковане сировину.

Вгору