Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Термометри ветеринарні для ВРХ та свиней

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Один з основних критеріїв функціонування організму - це температура. Для її вимірювання використовуються різного роду ветеринарні термометри. Купити в Україні їх можна в нашому інтернет-магазині. Це буде гарантовано якісний прилад, який максимально коректно виконує свої функції.

Кращі сучасні ветеринарні термометри в Україні

Виробники даних приладів випускають їх для визначення температури тіла тварин різних видів. З їх допомогою можна обстежувати пацієнтів на наявність різних запальних процесів і інфекційних захворювань. Це істотно збільшує ймовірність одужання хворої тварини. Але при цьому обов'язково потрібні саме ветеринарні термометри. Купити в Білу Церкву, Київ, Одесу та інші населені пункти країни через наш магазин їх, а також ін'єктори для туберкулінізації, аналізатори молока і багато іншого воліють досвідчені ветеринарні лікарі та тваринники. Адже ми пропонуємо фірмові високоточні прилади за доступними розцінками.

Особливості ветеринарних термометрів

У тварин температура тіла трохи вища, ніж у людей. Тому в роботі з чотириногими вихованцями не підійдуть класичні медичні прилади. А стандартні ветеринарні термометри замовити з доставкою через наш сайт можна для лікування будь-яких сільськогосподарських і домашніх тварин. Ці прилади оснащені шкалою в діапазоні 35-43 градуси.

Основні види ветеринарних градусників

Сучасні виробники розробляють і виготовляють кілька основних видів таких вимірювальних приладів. Їх застосовують для різних груп тварин, для чого виробляють вироби з різною конфігурацією і з різними розмірами. За принципом дії й типом наповнювача розрізняють градусники ртутні, інфрачервоні та електронні.

Ртутні

Багато ветеринарів надають перевагу ртутним термометрам ветеринарним для ВРХ і свиней. Замовити в нашому магазині їх можна гуртом чи вроздріб. Однак це не зручніший і безпечніший варіант. Звичайно, слід віддати належне простоті їх застосування, точності одержуваних даних, а також цілком анатомічній формі. Однак дані прилади відрізняються незручним використанням в тому плані, що з їх допомогою вимірювати температуру слід по 5 хвилин у кожного пацієнта. До того ж наявність всередині градусників ртуті зобов'язує дотримуватися жорстких запобіжних заходів.

Електронні

Електронні термометри ветеринарні для великої рогатої худоби та свиней в каталозі нашого інтернет-магазину діють як ртутні. Але вони набагато зручніше в застосуванні. До їх переваг відноситься можливість швидкого отримання результату, для чого достатньо всього однієї хвилини. Прилад дає максимально точну цифру температури. Та і його безпека теж не викликає сумніву. До того ж останні моделі повністю волого та ударостійкі. Вони не завдають дискомфорту пацієнтам. Такі прилади оснащені цифровим ЖК дисплеєм, забезпечені достатнім обсягом вбудованої пам'яті, обладнані звуковою сигналізацією, що повідомляє про закінчення процесу. Єдиний недолік - на електронні термометри ветеринарні для великої рогатої худоби та свиней ціна трохи вища, ніж на ртутні.

Інфрачервоні

Існують також градусники інфрачервоні, так звані вушні. Вони майже не відчуваються тваринами. А за своєю точністю вони не гірше попередніх варіантів. Переважно їх використовують при проведенні первинного обстеження і поточних оглядів. Для встановлення температури потрібно прилад опустити в вухо. Показник видається в лічені секунди. Такі термометри ветеринарні для великої рогатої худоби та свиней купити недорого через наш сайт вважають за краще фахівці, які орієнтуються в їх високий потенціал і зручність застосування. Прилад може бути навіть безконтактним, тому що він дійсно не потребує дотику до тіла пацієнта. Градусник вловлює теплові випромінювання від шкіри й максимально точно ідентифікує температуру. Це найзручніший в застосуванні прилад. Адже він не змушує ні лікаря, ні пацієнта чекати, поки внутрішній наповнювач зігріється і покаже реальну температуру. Функціонує він без болю і небезпеки травмування, швидко і точно.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору