Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Ваги для зважування свиней

Для ведення продуктивного господарювання в свинарстві важливо постійно контролювати масу тіла тварин. Це дозволить своєчасно виявити погіршення стану здоров'я свиней, незбалансованість раціону, погані умови утримання та інші чинники, що негативно впливають на самопочуття тварин. З такими завданнями відмінно впораються якісні, практичні ваги для зважування свиней. Купити в Україні їх можна для великого тваринницького комплексу і невеликого фермерського господарства. Щоб правильно вибрати такі пристрої, потрібно розібратися в тому, що пропонують виробники і який варіант підійде для виконання конкретних завдань.

Сучасні ваги для зважування свиней в Україні

Дане обладнання використовується для визначення маси свиней на фермах, в ветеринарних клініках, на м'ясокомбінатах і бойнях. Вони відрізняються багатьма особливостями, актуальними для таких приладів, як ваги для зважування свиней. Купити в Києві та інших містах країни їх можна для визначення маси груп тварин і окремих особин.

Особливості конструкції ваг

Дані прилади повинні бути оснащені стійкою платформою з ребристим покриттям. По ньому свині можуть пересуватися без ризику посковзнутися. Використання міцного огорожі важливе для того, щоб тварина, що зважується не випала за межі платформи, не отримала травму і не втекла. Висота такого бар'єру повинна становити не менше 65 см (для поросят) і аж до 160 см (для дорослих особин). Для входу та виходу з майданчика в огородженні передбачені досить широкі хвіртки. Також ваги для зважування свиней замовити можна з двома пандусами - для підйому на платформу і спуску з неї тварини. Деякі моделі продаються без таких підйомників, які можна придбати окремо. Також ваги можуть становити єдину систему з терміналом накопичення даних, інтерфейсом, комп'ютером і принтером.

Стаціонарні та мобільні ваги

Сучасні виробники пропонують стаціонарні ваги і модифікації, які можна переміщати в міру потреби. Переважно всі вони електронні. Стаціонарні ваги для зважування свиней замовити в Агровет можна для установки в приміщенні, відведеному конкретно для них, і підключення безпосередньо до мережі. А ось мобільні вагові прилади, які використовуються в польових умовах, працюють від вбудованої акумуляторної батареї.

Інші характеристики приладів

Сьогодні таке обладнання пропонується у всіх спеціалізованих торгових точках. Вибрати ваги для зважування свиней в інтернет-магазині або стаціонарній торговій мережі можна різні за ціною, габаритами, з необхідним рівнем вантажоприймальної платформи, прийнятним найвищим навантаженням та іншими опціями. Так, для поросят підійдуть ваги з можливістю навантаження в межах 200-600 кг. А для дорослих особин знадобиться ваговій прилад з параметрами зважування від 600 до 1000 та більше кг. Це прості за конструкцією, надійні ваги. Їх вантажопідйомна платформа сталева, оснащена антиковзаючим покриттям.

Захищеність механізму ваг

Вбудовані тензометричні датчики дозволяють стабілізувати вагу навіть без збереження стійкого становища тварини, тому дані виходять високоточні. Ваговимірювальний прилад ваг винесений, з'єднаний кабелем з платформою. Це дозволяє в разі необхідності підключити або від'єднати його без допомоги фахівців. Всі ваги для зважування свиней в каталозі Агровет мають високий рівень захисту від вологи та пилу. Платформа виготовлена з якісної нержавіючої сталі. Тому дане обладнання не втратить своєї функціональності навіть при їх використанні у вологих і забруднених умовах. Дані ваги придатні для постійної експлуатації на вулиці. Консультанти нашого інтернет-магазину охоче допоможуть вам зробити максимально точний вибір вагового приладу. Наші ціни цілком доступні при таких гідних характеристиках товарів, будь то ваги, хірургічні інструменти для свинарства, шприци та голки ветеринарні для свиней, вимірювальні прилади для свинарських приміщень або дозатори вітамінів та ліків для тварин.

Немає товарів

Вгору