Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Інфрачервоні лампи для обігріву свиней

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Поросята, як і будь-які інші дитинчата в природі, мають потребу в теплі. Тому для їх утримання використовуються спеціальні прилади. Найкраще в цій якості себе зарекомендували інфрачервоні лампи. Для обігріву тварин купити в Україні їх можна в самих різних торгових точках. Але найкращий вибір функціональних, ефективних приладів даного типу пропонується в каталозі нашого магазину Агровет. Це продукція компаній BtB Farming , InterHeat та інших всесвітньо відомих виробників, яким довіряють тваринники і ветеринари в більшості країн світу.

Чому важливо купити інфрачервоні лампи для обігріву тварин?

Проблема більшості сучасних нагрівачів полягає в тому, що вони нагрівають повітря. Від цього тепло, що продукується приладом, розсіюється приміщенням, а при досягненні об'єкта обігріву енергії майже не залишається. У той же час інфрачервоний обігрівач відрізняється тим, що може нагрівати не просто повітря в приміщенні, а саме предмети, призначені для обігріву. У цьому полягає основна перевага, якою відрізняються якісні інфрачервоні лампи для обігріву тварин. Купити в Білій Церкві, Києві, Львові та магазинах багатьох інших міст їх можна для тваринницьких комплексів, підсобних господарств, ветеринарних клінік та інших закладів.

Де краще купити якісну ІЧ лампу для поросят?

Розібратися з приладами даного типу не складно. При необхідності можна звернутися за допомогою до консультантів нашого інтернет-магазину. Вони нададуть вичерпну інформацію по кожному виду товару в нашому каталозі. Інфрачервоні лампи для обігріву тварин доповнені картками товару з повною характеристикою про нього і виразним фото виробу. Тому вибір буде усвідомленим, а не в сліпу. Ці обігрівачі можна використовувати для створення комфортних умов молодняку не тільки свиней, але також птиці та інших тварин. Скло має високу термостійкість за рахунок використання кварцової оболонки. Вона може бути прозорою або червоною, що посилить відчуття тепла. Цоколь може бути R7s-7 , Е27 та іншого типу.

Як правильно вибрати ІЧ лампу для обігріву поросят?

Якщо вам потрібно вибрати інфрачервоні лампи для обігріву тварин, купити недорого їх можна через Агровет. Використовуючи маркування лампи, можна підібрати варіант за кодом її форми, діаметру та іншими даними. Щоб, наприклад, визначити діаметр по лампі типу PAR38, потрібно 38 розділити на 8, що дасть 4,75''. Після цього дане числове значення потрібно помножити на 2,54, що в підсумку дасть 120,7 міліметра. Код форми визначається за особливим маркуванням. Покупці ІЧ лампи для обігріву тварин в інтернет-магазині Агровет можуть вибрати з декількох видів.

R, з плафоном з тонкого скла

Лампи з таким маркуванням, що позначає слово рефлектор, або відбивач, мають нескладну конструкцію. При їх виготовленні застосовується звичайне скло, з глянцевою поверхнею і відбивачем, який з внутрішньої сторони має світловідбиваюче покриття. Тепло транслюється під кутом 45º і більше.

BR, з плафоном з товстого скла

Таке маркування означає опуклий рефлектор. Тобто, відбивач такої лампи має опуклу форму і покритий світловідбиваючою фарбою. Плафон лампи звичайний, скляний, прозорий глянцевий або матовий. А якщо він покритий комірками, то вони надають світлу різкості, розсіюючи його. Кут дорівнює 45º і більше.

PAR, з плафоном з товстим склом

PAR розшифровується як алюмінієвий параболічний рефлектор. Відбивач лампи має чітко підігнану форму. Він покритий алюмінієм, що відмінно відбиває світло. Плафон виготовлений з гартованого товстого скла і має порожнисту поверхню. Відбивач і довжина лампи в порівнянні з R і BR менші, тому вона може більш глибоко і надійно кріпитися в плафоні. Завдяки цьому лампа не створює відблисків. На інфрачервоні лампи для обігріву тварин ціни в Агровет цілком помірні. Бризки на них майже не потрапляють, а навіть якщо таке трапиться, то міцне скло стійко витримує будь-які дії. Кут освітлення може бути як менше 15º, так і більше 45º.

Вгору