Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Ваги для зважування великої рогатої худоби

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Сучасні тваринники для зважування корів та інших тварин використовують електронні механізми. Це дозволяє отримати точний показник максимально швидко. Подібні ваги для зважування великої рогатої худоби купити в Києві, Львові, Одесі та інших містах країни можна через наш інтернет-магазин Agrovet.ua. На нашому сайті їх і молочні шатли для скотарства, обладнання для профілактики кетозу у корів, аналізатори молока, інструменти для штучного осіменіння корів переважно замовляють для тваринницьких комплексів, ветеринарних клінік та інших закладів, в яких виникає необхідність зважування тварин з великою масою тіла та ін.

Що собою являють ваги для зважування великої рогатої худоби?

Такий механізм, як ваги для зважування великої рогатої худоби, замовити з доставкою в Агровет можна в будь-яку точку країни. Наші майстри забезпечать їх встановлення і сервісне обслуговування, адже подібні механізми потребують періодичної повірки. Саме наші ваги використовуються в безлічі сільськогосподарських підприємств, зоопарків, ветлікарень, м'ясокомбінатів та інших аналогічних точках. Це спеціальні ваги для зважування великої рогатої худоби, купити в Україні які можна в нашому магазині, як гарантію якості, точності та довговічності приладу. Їх можна застосовувати для зважування не тільки великої рогатої худоби, а й свиней, коней та інших масивних тварин. Такі ваги є спеціальним пристроєм, придатним для максимально комфортного зважування. Вони не потребують стабілізації ваги, як це було з механічними аналогами.

Відомості про апарат

Висока межа зважування - це основний критерій, за яким відрізняються ваги для зважування великої рогатої худоби. Замовити їх можна для визначення маси тварин в межах 250-5000 кг. Відповідно, під них споруджується габаритна платформа.

Основна комплектація

Платформа може мати розміри, наприклад, 0,6х3 м або 0,8х5 м. На такій основі можна одночасно розмістити кілька тварин. Дані ваги оснащені захисним огородженням, що досягає 0,8-1,6 м. Додаткова комплектація - ще одна ознака, яка відрізняє електронні ваги для зважування великої рогатої худоби. Купити їх - значить отримати в комплекті до них такі обов'язкові елементи, як:

 • Платформа з тензодатчиками для розміщення тварин.
 • Огорожа по типу стійла корів на одні або двоє дверей.
 • Індикатор, який вказує точну масу тіла тварини.

Додаткові елементи

З кожним днем вагові механізми все більше вдосконалюються. І якщо раніше їх комплектація була мінімальною, то сьогодні створено безліч компонентів, що розширюють функціонал такого приладу, як ваги для зважування великої рогатої худоби. Замовити їх можна відразу з поліпшеною комплектацією. Але також можна як додаткові елементи до ваг придбати:

 • Пандус, який дозволить тварині комфортно підніматися на платформу.
 • Колеса, які призначені для зручного транспортування вагів фермою.
 • Кабель, який пов'язує індикатор вагового механізму з платформою вагів.
 • Принтер, який друкує чеки або інші дані із зазначенням ваги корови.
 • Інтерфейс, який має вбудований USB-порт для зв'язку з ПК і обліку зважувань.

Монтаж і демонтаж

Щоб ваги можна було перевозити, вони без проблем розбираються на окремі складові і компактно упаковуються. На місці їх так само легко можна скласти і встановити. Для цього потрібно зібрати елементи огорожі, зафіксувати болтами на платформі, прикріпити до неї ніжки і підключити індикатор. Калібрування вагового механізму здійснює виробник. Для місця установки потрібно підібрати максимально рівну площадку, розмістивши ніжки на однаковому рівні. Якщо зробити все правильно, то ваги будуть показувати точну вагу. Після цього можна прикріпити пандус, щоб корова могла легко піднятися на платформу ваг. Але можна розмістити ваги в поглибленні, підготовленому заздалегідь. Тоді вони будуть стояти на рівні підлоги, чому до них не знадобиться додаткове обладнання для підйому.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору