Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Ін'єктори для ветеринарних препаратів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Вітчизняне ветеринарне законодавство приписує здійснення профілактичної обробки від ряду інфекційних захворювань, діагностичних досліджень біоматеріалів на наявність туберкульозу та інших смертельно небезпечних хвороб. Для цього у тваринників є всі необхідні матеріали та інструменти, включаючи ін'єктори для туберкулінізації. Купити в Україні їх можна в багатьох спеціалізованих торгових точках, включаючи наш інтернет-магазин.

Де найвигідніше купити ін'єктори для туберкулінізації в Україні?

Правильна і своєчасна профілактика захворювань обходиться завжди дешевше, ніж лікування тварин. Не кажучи вже про те, що це безпечна процедура, а ось в процесі лікування можна втратити час і отримати летальний результат пацієнта. Тому вакцинація є одним з основних завдань - як у великих тваринницьких комплексах, так і в дрібних домашніх господарствах. Один з обов'язкових видів профілактики - проба на туберкульоз. Для її проведення використовуються спеціальні інструменти. Це так звані ін'єктори для туберкулінізації. Купити в Білу Церкву, Київ, Львів та інші міста країни їх найзручніше через наш інтернет-магазин. Адже ми пропонуємо продукцію фірмового виробництва за доступними розцінками. Для цього ми співпрацюємо з самими виробниками даних пристосувань та інших товарів з нашого каталогу. У підсумку на наші ін'єктори для туберкулінізації ціни нижчі, ніж в середньому по ринку. Це можливо завдяки відсутності послуг посередників, оплату яких не доводиться перераховувати й закладати у вартість наших товарів.

Що собою являє туберкулінізація?

Туберкулінізація тварин - це алергічна проба на туберкульоз. Вона дозволяє виявити хворих тварин за рядом клінічних ознак реакції на щеплення від цього захворювання. Проба може бути очною та внутрішньошкірною, яка на сьогодні є більш поширеною. Щоб перевірити таку реакцію, застосовується очищений туберкулін. Препарат реалізується в висушеній формі, а також у вигляді готового до введення розчину. Для подачі засобу в організм сьогодні використовуються ін'єктори для туберкулінізації. Замовити з доставкою в будь-яких кількостях їх можна з нашого магазину гуртом і в роздріб. Цю процедуру виконують сільськогосподарським тваринам, які досягли віку у 2 місяці, а також старшим за спеціальною формулою. Корів перевіряють навіть під час вагітності, а інших тварин мінімум через місяць після пологів.

Внутрішньошкірні проби на туберкульоз роблять коровам та іншим видам ВРХ в середню частину шиї, свиням - у зовнішню поверхню вушної раковини, козам, собакам і хутровим звірам - в шкіру на внутрішній частині стегна або на ділянці ліктьової складки, а курям і іншим птахам - в борідку. Необхідні правила гігієни дозволяють забезпечити якісні ін'єктори для туберкулінізації. У каталозі нашого магазину їх можна придбати самих різних видів і характеристик. З їх допомогою препарат подається в шари шкіри, але не під неї. При правильному введенні проби на місці уколу утворюється крихітний горбок.

Що таке - ін'єктор для туберкулінізації?

Даний прилад являє собою інструмент для введення проби в шкіру тварини. Це звичайний шприц, який може застосовуватися з голкою або без неї. Переважно такі прилади є автоматичними. У його конструкцію входять кілька металевих деталей зі скляною колбою і пластиковим руків'ям. Виконується інструмент з якісних матеріалів. Всі елементи добре чистяться, легко миються і без проблем дезінфікуються, в тому числі в автоклаві при температурах до 134 градусів.

Безголковий ін'єктор для туберкулінізації замовити варто для масової подачі проб струменевим способом. З його допомогою можна виконати до 20 тисяч пострілів. Разова подача з 20-мілілітрової місткості може становити 0,1-0,2 мл, що можна відрегулювати. Зводиться ін'єктор вручну, за допомогою руків'я. При цьому нема потреби додатково фіксувати тварину. Прилади багаторазові, піддаються стерилізації.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору