Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Електризатори для електропастуха

Сучасні тваринники віддають перевагу електричним пастухам. Такі пристрої ще називають електрозагорожі, електроогорожі або електропаркани. Але вони, як і будь-які інші види обладнання, мають властивість періодично виходити з ладу. Тому у власників постійно повинні бути під рукою найважливіші комплектуючі та витратні матеріали. До них відносяться стовпчики, мотузка, сонячні панелі, електризатори для електропастуха. Купити в Україні їх можна для самих різних видів обмежуючого обладнання.

Як вибрати і де купити електризатори для електропастуха в Україні?

У спеціалізованих торговельних точках країни пропонуються електропастухи, які можна використовувати для вирішення будь-яких властивих даному устаткуванню завдань. Це огорожі для утримання, випасання, перегону сільськогосподарських та інших видів тварин. Існують універсальні електрозагорожі та спеціальні, призначені для конкретних видів тварин. Під кожен з них можна підібрати запасні частини, якщо скористатися асортиментом Агровет. Так, у нас можна підібрати кращі електризатори для електропастуха. Купити в Білу Церкву, Київ та інші міста країни їх можна для тваринницьких комплексів та інших об'єктів, які спеціалізуються на конях, ВРХ, вівцях, козах, свинях, птиці та навіть равликах. Дане обладнання дозволяє захистити територію, забезпечивши захист не тільки самих тварин, а й посівів від них. Також його можна використовувати для відгороження доріг, територій аеропортів, господарських водойм від бродячих і диких тварин. Природно, для їх повноцінного функціонування знадобляться електризатори для електропастуха. Замовити з доставкою в будь-яку точку країни їх можна через наш інтернет-магазин. Це буде гарантовано якісне обладнання та комплектуючі.

Для чого використовується і як діє електризатор для електропастуха?

До складу електрозагорожі входить не так багато елементів. Один з основних - це генератор електроімпульсів або так званий електризатор. Для електропастуха замовити кращі комплектуючі однієї з ним марки можливо, якщо вдатися до послуг Агровет. Адже параметри даного елемента повинні відповідати характеристикам огорожі. Одні генератори придатні для невеликих за площею обслуговування видів обладнання, а інші - для великих пасовищ з високою травою. Тому дана деталь підбирається під загальну довжину огорожі, число струмопровідних ліній, різновиди тварин і будови ландшафту, на якому встановлюється огорожа. На електризатори для електропастуха ціни в Агровет цілком доступні. Але це не основний критерій вибору пристрою. При його покупці потрібно враховувати:

  • Кількість різних рівнів початкової потужності.
  • Стійкість корпусу до зовнішніх агресивних впливів.
  • Можливість встановлення різних видів акумуляторів.
  • Оптичне контролювання напруги.
  • Візуальне визначення розрядки акумулятора.
  • Перемикання на іншу напругу через блок живлення.

Яке місце займають електризатори для електропастуха в складі обладнання?

Електропастух як огорожа електричного типу складається з таких елементів, як мережевий або акумуляторний електризатор, електропровідний дріт, ізоляція для мережі, кілочки і заземлення. По всій довжині огорожі натягнуто кілька шарів стрічки або дроту, для яких передбачено спеціальний натягаючий пристрій. Також в системі огорожі є ворота. На електризатори для електропастуха в каталозі Агровет встановлена тривала гарантія терміном до 3 років. Вони бувають різних видів:

  • Мережеві, призначені для захисту від диких тварин, огорожі корів і овець.
  • Акумуляторні, які використовуються для випасу великої рогатої худоби і коней.
  • Гібридні, що застосовуються для випасу різних видів сільськогосподарських тварин.
  • Батарейні, які придатні для огорожі і випасу коней, великої рогатої худоби, птиці, свиней.

Немає товарів

Вгору