Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Електрозагорожі для домашніх і диких тварин

При випасі тварин дуже складно проконтролювати все стадо і кожну особину окремо. Відмінним рішенням для цього стане електрозагорожа. Для великої рогатої худоби купити в Білій Церкві або інших населених пунктах її буде найзручніше через наш інтернет-магазин Agrovet.ua. Адже в нашому каталозі представлені виключно якісні вироби провідних виробників за доступними розцінками.

Як вибрати і де купити електрозагорожу в Україні?

Дана система дозволяє забезпечити безпеку при випасі великої рогатої худоби, а також будь-яких інших домашніх і диких тварин будь-якого віку. З її допомогою оперативно створюють обмежений периметр, що не заважає навколишній природі. Одночасно така загорожа надійно ізолює сільськогосподарське поголів'я від хижаків, не дозволяє окремим тваринам відбитися від стада і загубитися. Сьогодні можна якісну електрозагорожу замовити з доставкою в нашому інтернет-магазині. Наші пропозиції вигідні тим, що навіть у віддалений населений пункт за лічені дні буде доставлено фірмове обладнання, вартість якого на порядок нижче, ніж по іншим аналогічним торговим точкам. Наші консультанти допоможуть вибрати і замовити електрозагорожу для ВРХ або інших тварин, яка буде максимально відповідати майбутнім завданням, знижуючи трудовитрати, підвищуючи ефективність випасу і продуктивність тваринництва.

Як працює електрозагорожі

Стандартна електрозагорожа, купити яку можна для різних тварин, являє собою звичайний дротяний паркан. Однак до нього підключено слабку напругу електроструму. Його імпульс спрацьовує з певною частотою в секунду. Розряд, що видається дуже слабкий, тому принести шкоду корові або іншій тварині він не зможе. Але при цьому некомфортні відчуття будуть обов'язково. Тому тварина, відчувши роздратування, не зважиться знову підходити до огорожі. А згодом у неї виробиться умовний рефлекс. Сили розряду досить також, щоб відлякати хижака. Електрозагорожа в каталозі Agrovet.ua теж має слабкий розряд, який менший від сили електрошокера. Але для тварин він буде таким, що запам'ятовується.

Конструкція електрозагорожі

Вся система легко збирається, для чого не потрібні особливі знання і навички. Кілька людей зможуть встановити огорожу всього за 1-2 години. Струм в проводку подається від розетки в 220 V. Однак для далеких випасів передбачена автономна робота системи.В такому випадку живлення буде відбуватися від акумуляторної батареї. Найсучасніші моделі можуть функціонувати і від сонячних батарей. На сьогодні подібні огорожі вважаються оптимальним рішенням проблеми випасу безприв'язних тварин.

Як вибрати електрозагорожі

Тип даної системи визначається за спрощеним варіантом огорожі, необхідної для конкретних умов. Так, в залежності від майбутнього застосування, можна вибрати захисну огорожу постійного або тимчасового типу. В процесі монтажу огорожі важливо уникати сусідства підземних комунікацій, ліній зв'язку та, особливо, високовольтних кабелів. Потрібно продумати способи підключення огорожі або зарядки батарей. Обов'язково потрібно облаштувати заземлення, завдяки якому система буде працювати набагато ефективніше. Також важлива наявність громовідводів. Довговічність системи буде залежати від якості використаних матеріалів. Наприклад, якщо стовпчики зроблені з нержавіючої сталі, то прослужать вони набагато довше. Важливо ознайомитися з типом воріт і особливостями замка. Багато в чому диктує вибір електрозагорожі ціна, яку може собі дозволити покупець. При необхідності роз'яснити відмінні риси різних моделей можуть допомогти наші консультанти. Це дозволить зробити максимально правильний вибір за всіма параметрами, включаючи ціну, тип, матеріал, конструкцію, розмір та інші ключові критерії.

Вгору