Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Вимірювальні прилади для свинарських приміщень

У тваринницьких господарствах в процесі створення нормальних умов для утримання свиней необхідно здійснювати безліч різних обстежень. Для цього виробники ветеринарного і тваринницького обладнання пропонують зручні в застосуванні, високоточні УЗД сканери для свинарства та тваринництва, мікроскопи, інструменти по догляду за поросятами, ваги для зважування свиней, вимірювальні прилади для свинарських приміщень. Купити в Україні їх можна самих різних видів. Головне використовувати для покупки послуги надійного торгового майданчика. Досвідчені тваринники віддають перевагу асортименту нашого інтернет-магазину Агровет.

Вимірювальне обладнання для свинарства в каталозі Агровет

Мікроклімат в будь-якому приміщенні можна визначити по ряду ключових параметрів. Для кожного з них використовується певний вид спеціального обладнання. Кращі вимірювальні прилади для свинарських приміщень купити в Києві та інших містах країни найвигідніше через наш магазин. Адже ми пропонуємо продукцію провідних виробників, таких як Walcom, Min Max, Tenmars, Hemo-Vet і багатьох інших всесвітньо відомих брендів. Їх обладнання відповідає найсуворішим стандартам якості та безпеки.

Наш асортимент вимірювальних приладів

У нашому інтернет-магазині можна вимірювальні прилади для свинарських приміщень замовити з доставкою по території всієї країни як портативні, так і стаціонарні. Найбільш популярні на сьогодні такі види пристроїв, як:

  • РН-метри для визначення водневих характеристик матеріалів, водозахисні.
  • Анемометри для визначення швидкості руху повітря, з вбудованою крильчаткою.
  • Газоаналізатори-логери CO2 для визначення якості повітря в приміщенні ферми.
  • Люксметри для визначення якості та рівня освітленості приміщення свиноферми.
  • Пірометри для визначення температури тіла тварини безконтактним способом.
  • Портативні аналізатори для визначення складу конкретної речовини шляхом аналізу.

Різновиди вимірювальних приладів для свинарства в Агровет

Якщо вам потрібні вимірювальні прилади для свинарських приміщень, замовити їх можна через наш магазин поштучно або оптовими партіями. Ці пристрої дозволять констатувати найрізноманітніші параметри мікроклімату в приміщеннях для утримання тварин. Це дасть можливість своєчасно визначати і виправляти порушення в умовах утримання вихованців. У нас можна вимірювальні прилади для свинарських приміщень купити недорого для контролю якості утримання і життєдіяльності сільськогосподарських тварин.

Термометри

Це одні з найбільш популярних видів приладів у ветеринарії та тваринництві. Існують такі пристосування для вимірювання температури повітря в приміщенні, тіла тварини, води та інших субстанцій. З різновидів даних приладів найпоширенішими вважаються градусники інфрачервоного, електронного та безконтактного типу.

Газоаналізатори

Такі вимірювальні прилади для свинарських приміщень в інтернет-магазині Агровет купуються найчастіше з метою визначення наявності в повітрі випарів у вигляді формальдегідів та інших летких сполук. Також логери одночасно вимірюють температуру повітря, його вологість, якість і склад, що допомагає досягти найбільш потрібних параметрів.

Пірометри

Ці вимірювальні прилади для свинарства в каталозі Агровет теж дуже популярні. Найчастіше їх замовляють для віддаленого визначення температури тіла чотириногих пацієнтів. Це відбувається шляхом визначення рівня теплового випромінювання від тіла тварини у вигляді інфрачервоних променів і візуально видимого світла. Такі прилади виробляються колірного, радіаційного, оптичного і багатьох інших видів. Вони дуже зручні в застосуванні, оскільки не вимагають безпосередньо контактувати з таким специфічним пацієнтом. Прилади даного типу видають високоточні дані в результаті вимірів. Показник температури демонструється на дисплеї градусника. Найбільш актуальний такий пристрій при роботі з дуже швидкими поросятами і надмірно агресивними свинями і кабанами.

Немає товарів

Вгору