Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Мережеві УЗД сканери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ультразвукова діагностика сьогодні є основним методом обстеження пацієнтів як в медицині, так і в ветеринарії. Тому прилади для її здійснення надзвичайно популярні. Вони можуть працювати від акумулятора, що актуально для їх застосування поза доступом до електрики, наприклад, під час надання екстреної допомоги або на випасі. Але в умовах клініки в основному використовуються УЗД сканери від мережі. Купити в Україні їх можна для вирішення найскладніших діагностичних завдань, що вимагають тривалого, скрупульозного обстеження конкретного пацієнта або роботи протягом всього дня без перерви.

Кращі УЗД сканери від мережі в Україні - в Агровет

Ефективність діагностики мережевим апаратом набагато вище. Адже його стаціонарне розміщення дозволяє застосовувати більш потужні складники. Тому часто після обстеження в так званих польових умовах діагноз уточнюється в умовах клініки, для чого застосовуються УЗД сканери від мережі. Купити в Білу Церкву, Київ, Одесу та інші населені пункти країни досвідчені користувачі їх вважають за краще через наш магазин. Це однозначно вигідне рішення. Адже ми пропонуємо продукцію топових виробників, таких як Kaixin. Її характеристики відповідають найсуворішим міжнародним стандартам якості й безпеки. А оскільки до нас товари надходять прямо від підприємств-виробників, то на наші фірмові УЗД сканери від мережі ціни цілком помірні. І це далеко не всі переваги наших товарів. Щоб розібратися з ними детальніше, ви можете вивчити пропонований асортимент на нашому сайті, дізнатися інформацію про них у наших менеджерів, а також просто - УЗД сканери від мережі замовити з доставкою. Це буде зроблено в найкоротші терміни, незалежно від обсягу замовлення і місця знаходження замовника.

Переваги стаціонарних УЗД сканерів

При покупці даного обладнання потрібно в першу чергу оцінювати, де воно буде використовуватися - в приміщенні клініки або поза доступом до електромережі. Якщо все-таки в кабінеті ультразвукової діагностики, то однозначно краще вибрати стаціонарний УЗД сканер. Замовити його варто не просто як більш солідний на вигляд, а як реально - більш потужний і функціональний.

Монітор

У стаціонарних апаратах застосовуються більш габаритні монітори. Це передбачає більшу кількість пікселів, а значить і вищий рівень якості візуалізації. Екран буде показувати більш точно досліджуваний орган, оскільки зможе демонструвати найдрібніші деталі. Такі сканери перевершують портативні системи ще й тому, що оператору не доведеться вдивлятися в зображення на мініатюрному дисплеї. Адже УЗД сканери від мережі в каталозі нашого магазину навіть самі крихітні символи й деталі збільшують при трансляції на екран з діагоналлю, наприклад, 10,4 дюйма. При роботі з таким монітором не втомлюються очі, що важливо для здоров'я ветеринарного працівника і для якіснішого здійснення обстеження. Монітор такого сканера може встановлюватися під різними кутами. Вибираючи відповідну площину, лікар може встановити екран для максимально комфортного проведення обстеження.

Захищеність

В системі передбачений захист від електромагнітних перешкод. Це сприяє поліпшенню якості одержуваного УЗД зображення. Металеві пластини послаблюють дію електромагнітних хвиль від сторонніх джерел. Розташування на суттєвій відстані блоку живлення і різних електронних компонентів системи також перешкоджає створенню таких перешкод.

Надійність

Довговічність і ремонтопридатність - це значна перевага, якою володіють УЗД сканери від мережі. В інтернет-магазині Агровет їх можна купити з тривалою гарантією від виробника. Адже служать вони набагато довше, ніж портативні аналоги. Більші компоненти стаціонарного сканера не перегріваються і довго не виходять з ладу. Такі апарати зручні в управлінні. Завдяки безлічі конекторів під датчики, їх не потрібно весь час перемикати вручну. А наявність сенсорної панелі ще більше спрощує роботу з приладом.

Вгору