Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Мікроскопи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

У ветеринарній лабораторії, як і в медичній, використовується спеціальне сучасне обладнання. Один з обов'язкових приладів - це біологічний мікроскоп. Купити в Україні його можна в будь-якому спеціалізованому магазині. Але професіонали віддають перевагу асортименту Агровет.

Найбільш популярні біологічні мікроскопи в Україні

Дані прилади призначені для вивчення прозорих і напівпрозорих речовин через збільшувач. У них світло проникає через слайд, падає на первинну лінзу в об'єктиві мікроскопа, переходить по всіх інших складових оптичної системи, таким чином суттєво збільшуючи маленьке зображення. Сьогодні біологічний мікроскоп купити в Білій Церкві, Києві та інших населених пунктах країни можна для лабораторій ветеринарних клінік, тваринницьких комплексів, переробних підприємств, а також для багатьох інших сфер. Цей прилад використовується при вивченні мікроорганізмів, рослин на клітинному рівні, рідин та інших біоматеріалів тварин. Якщо потрібно біологічний мікроскоп замовити для використання у ветеринарії та тваринництві, то він повинен буде відповідати сучасним можливостям в оптиці, бути придатним для модифікації і поліпшення його функціоналу. У той же час для шкільних лабораторій важливіша зносостійкість приладу, оскільки експлуатувати його будуть не професіонали.

Технічні характеристики

Мікроскопи в каталозі Агровет представлені від кращих виробників, включаючи такі торгові марки, як MICROmed , BioScope та інші. Це не тільки біологічні прилади, але також мікроскопи цифрового, люмінесцентного, фазово-контрастного і темнопольного виду. Вони здатні збільшувати досліджуваний предмет в 40х-1600х разів. Візуальна насадка в них застосовується моно-, біно- і тринокулярна. Для швидкої зміни об'єктивів застосовуються револьвери, наприклад, 4-гніздові. Окуляри широкопольні, як і екстраширокопольні, пропонуються у великому асортименті. Об'єктиви в мікроскопах використовуються ахроматичні, планахроматичні та Infiniti Plan. Фокусування, його інтервал, джерело світла і його потужність, електроживлення і автономність мікроскопа також влаштовані так, щоб відповідати передовим технологічним стандартам.

Потенціал біомікроскопа

Сучасний біологічний мікроскоп купити недорого можна для вирішення будь-яких завдань, пов'язаних з його функціональними можливостями. Так, у ветеринарній лабораторії за допомогою даного приладу можна оцінювати безліч особливостей досліджуваних мікробів:

  • За будовою організму - визначати його розмір, форму, специфіку розташування.
  • Тинкторіальні характеристики, які вказують на здатність вступати в реакцію.
  • Інертність або рухливість, що вказує на рівень активності мікроорганізмів.
  • Здатність до утворення спор, а значить інтенсивність розмноження мікробів.
  • Антигенні параметри, що показують особливості взаємодії антигену і антитіла.
  • Зміна ДНК, що дозволяє робити висновок про наявність гібридизації та мутації клітин.

Ветеринарні мікроскопи

Цей прилад в ветеринарії вважається одним з основних для дослідження живих мікроорганізмів. Основне його призначення - поліпшення діагностики складних захворювань тварин. Такі дослідження набагато оперативніші, ніж інші аналоги, в тому числі на основі агарного гелю. При візуальній оцінці стану біоматеріалів вдається робити точний висновок про наявність чи відсутність ознак таких захворювань, як бруцельоз і сказ у тварин. Оскільки сьогодні в Агровет можна біологічний мікроскоп замовити з доставкою в будь-яку точку країни за доступними цінами, то навіть невелика лабораторія на тваринницькому комплексі зможе дозволити собі його використання. Завдяки цьому наявність токсоплазмозу, ентеробіозу, трихінельозу, різних паразитів, лишаїв і отруєнь можна буде діагностувати за лічені секунди. Отже, діагноз буде поставлений точно і швидко, що дозволить своєчасно розпочати лікування хворої тварини.

Вгору