Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Портативні УЗД сканери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

У ветеринарії важливо мати можливість обстежити пацієнта, який знаходиться не в клініці, а в приміщенні ферми і навіть на випасі. Це неможливо зробити за допомогою громіздких ультразвукових або рентгенівських апаратів, під які створюється окреме приміщення. Кращим рішенням такого завдання є ветеринарні портативні УЗД сканери. Купити в Україні їх можна в багатьох торговельних точках. Але гарантовано фірмове обладнання ви знайдете в каталозі нашого інтернет-магазину Агровет.

Кращі ветеринарні портативні УЗД сканери в Україні - в Агровет

Наш інтернет-магазин створений і функціонує для того, щоб полегшити роботу вітчизняних ветеринарів і тваринників. У наших силах - забезпечити їх якісним фірмовим обладнанням, одними з найактуальніших з яких є портативні УЗД апарати. Купити в Білій Церкві, Одесі, Львові та інших містах країни через наш магазин їх вважають за краще самі досвідчені майстри. Адже при цьому вони отримують зручні в роботі, компактні, легкі прилади з найновішим програмним забезпеченням, які можна експлуатувати в будь-яких обставинах.

Характеристики наших УЗД сканерів

Портативні УЗД апарати в каталозі Агровет представлені в широкому асортименті. Це продукція провідних світових виробників діагностичного ультразвукового устаткування, включаючи ТМ Kaixin. Прилади даного типу застосовуються для роботи з різними тваринами. Тому у нас можна вибрати моделі для обстеження свиней, коней, гризунів, птахів, собак, кішок, великої рогатої худоби та МРХ. Апарати оснащені найефективнішими процесорами, включаючи ARM і ARM7. Портативні УЗД апарати замовити можна з екраном LCD або LED, з діагоналлю 10,4-15 дюймів, чорно-білі та з кольоровим доплером. Датчик може використовуватися лінійний, конвексний, ректальний, мікроконвексний, фазовий, внутрішньопорожнинний, 4D. Це дозволяє забезпечити будь-який можливий на сьогодні варіант ультразвукового обстеження. У нас можна вибрати прилади даного типу з будь-якими сучасними режимами сканування. Вони здатні здійснювати обстеження на глибині до 32 сантиметрів, чого цілком достатньо навіть для роботи з великою рогатою худобою і кіньми. Динамічний діапазон, що фіксується, починається з 27 і перевищує 120 Дб. При масі 4,5-7 кг дане обладнання оснащене універсальним електроживленням. Наші портативні УЗД апарати купити можна з містким акумулятором і можливістю підключення до мережі. Це оптимальний варіант для використання в ветеринарії.

Особливості ветеринарних сканерів

УЗД апарати для ветеринарії відрізняються від медичних приладів хіба що будовою і максимальною відповідністю параметрам обстежуваних специфічних пацієнтів. Але якість, точність, безпека обстежень не поступається аналогам, використовуваним для діагностики людського організму. Більш того, вони мають навіть низку переваг, одна з яких - можливість застосування в ускладнених обставинах. У їх конструкції використані інноваційні технології не тільки цифрові, але також гідрологічні та радіолокаційні. У нас в каталозі можна портативні УЗД апарати ветеринарні купити недорого. Адже це дозволить отримати прилад з високою роздільною здатністю, з можливістю отримання тривимірної деталізації зображення, його видруку і збереження відео. Важливо й те, що це компактні, легкі у використанні прилади, які видають максимально точні результати. Вони дозволяють з високою часткою вірогідності досліджувати серцево-судинну систему, щитовидну залозу, суглоби, вагітність, розвиток плода, органи шлунково-кишкового тракту і малого таза. Датчики, які йдуть в комплекті з приладом, дають можливість ультразвукового дослідження різних органів зовнішнім і внутрішньопорожнинним методом. А мультичастотні прилади значно розширюють зону УЗД діагностики. Вони дозволяють обстежувати тварин найрізноманітніших розмірів в різних, в тому числі далеких від лабораторних, умовах. При використанні на виїзді важливо і те, що сканер має всі необхідні функції. 

Вгору