Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Ручні УЗД сканери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

У сучасній ветеринарії, як і в медицині, для обстеження організму пацієнтів найчастіше використовується ультразвукова діагностика за допомогою ручних сканерів. Це простий, доступний спосіб, що дає доступ до хворої тварині навіть в польових умовах. Апарат має ергономічну форму, може кріпитися на передпліччі, а датчик зручно розташовується в руці. Кращі сучасні ручні УЗД сканери купити в Україні можна в нашому інтернет-магазині Агровет. Це продукція таких брендів, як Kaixin, IMV imaging, EMP і багатьох інших провідних виробників зі світовими іменами.

Кращі ручні УЗД сканери в Україні

Клінічна діагностика захворювань тварин може доповнюватися більш точними ультразвуковими дослідженнями. Тому в арсеналі кожної ветеринарної клініки сьогодні обов'язково є ветеринарні УЗД сканери. Замовити сучасні фірмові моделі можна через наш інтернет-магазин Агровет. Ці пристрої фахівці зможуть використовувати для ургентних і планових оглядів. З їх допомогою можна здійснювати високоточну діагностику. Такі маніпуляції не призводять до виникнення побічних ефектів, не викликають дискомфорт або, тим більше, хворобливі відчуття. Вони повністю безпечні і для пацієнта, і для ветеринара.

Наш асортимент УЗД апаратів

У каталозі нашого магазину пропонуються найякісніші ветеринарні ручні УЗД сканери. Купити в Білу Церкву, Київ, Львів та інші міста країни їх можна для обстеження будь-яких тварин. Переважно це ВРХ, МРХ, коні, свині, собаки, коти та інші домашні тварини. Прилади оснащені потужним процесором, наприклад, Cortex-m4, ARM або ARM7. У них встановлений зручний екран з діагоналлю 3,5-7 дюймів з LCD монітором і чорно-білою доплерографією. Для обстеження використовуються датчики механічний секторний, лінійний або ректальний. З їх допомогою можна сканувати тканини на глибині 22-24 см. Допустимий динамічний діапазон становить 27-90 Дб. Завдяки компактним розмірам, вазі всього 0,6-2,5 кілограма і місткому акумуляторові, сучасні ветеринари мають можливість скрізь носити з собою ручний УЗД сканер. Замовити з доставкою дане обладнання у нас можна в будь-яких кількостях.

Особливості ветеринарних УЗД

Вибираючи обладнання даного типу для своєї клініки, важливо враховувати його специфіку. Адже ветеринарні сканери істотно відрізняються від класичних медичних, хоча не поступаються їм за якістю і потенційними можливостями. Ці прилади розроблені під особливості будови тіла тварин, розташування і функціонування різних органів. Згідно з унікальністю цільових пацієнтів на прилади встановлюється певне програмне забезпечення. За допомогою даних апаратів діагностики можна здійснювати широкосмугове обстеження з фокусуванням на динамічні перешкоди. Вибираючи ручні УЗД сканери, купити недорого можна також друкувальні пристрої. Це дозволить відразу ж отримувати знімок зображення в паперовому форматі. Прилад виконує короткий відеозапис, який дозволить більш детально вивчити побачене, проконсультуватися з профільними фахівцями й продемонструвати зображення власнику пацієнта.

Опції сканерів для ветеринарії

Ультразвукові апарати для ветеринарії мають найширший потенціал. З їх допомогою можна продіагностувати стан органів та систем, вести спостереження за їх роботою, вчасно виявити різні захворювання й успішно їх вилікувати. Переважно ветеринарні лікарі досліджують серце, судини, органи шлунково-кишкового тракту, ендокринні залози й суглоби пацієнтів, а також підтверджують наявність вагітності тварини та спостерігають розвиток плода. Фахівці можуть чітко візуалізувати анатомічні елементи в тілі тварини, розглядати й заміряти їх. У Агровет на ручні УЗД сканери ціни цілком помірні. Але їх якість, функціональність і безпека при цьому залишаються гарантовано високими.

Вгору