Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Сонячні панелі для електрозагорожі

Електропастух вже став звичним для вітчизняних тваринників видом обладнання. Він дозволяє істотно поліпшити якість утримання тварин, спростити процес їх випасу і перегону. Також його застосування сприяє збільшенню економічної ефективності господарювання. Особливо вигідні інноваційні моделі даного обладнання, в яких застосовуються сонячні панелі. Для електрозагорожі купити в Україні можна найрізноманітніші види подібних альтернативних джерел електроенергії. Але дуже важливо, щоб вони були максимально безпечними і реально ефективними.

Як вибрати і де купити сонячні панелі для електрозагорожі в Україні?

Переробка сонячного тепла в електрику - це дуже корисний винахід. Ця технологія відрізняється високою екологічністю і економічною вигідністю. Але далеко не всі пропоновані в сучасній торгівлі види подібного обладнання мають заявлену виробниками якість та ефективність. Щоб не помилитися з вибором, краще всього сонячні панелі для електрозагорожі замовити з доставкою в інтернет-магазині Агровет. Адже у нас пропонується продукція провідних виробників даного обладнання. Це прості в установці і зручні у використанні, екологічні та безпечні, а головне - дуже вигідні в економічному плані міні електростанції. При правильному виборі відповідної модифікації, грамотній установці та експлуатації сонячні панелі для електрозагорожі з каталогу Агровет забезпечать її безперебійне автономне живлення.

Призначення сонячних панелей для електропастуха

Сьогодні можна без проблем таке обладнання, як електризатори, ізолятори і рукоятки, стовпчики, сонячні панелі для електропастуха, купити в Білій Церкві, Києві та інших містах країни через наш інтернет-магазин. Це дозволить зробити безпомилковий вибір. Наші консультанти підкажуть, які саме моделі підійдуть до вашого генератора. Адже головна функція цього комплекту - подача енергії сонячного тепла на генератор електрозагорожі. Від цього залежить робота всієї системи огорожі. Наше обладнання забезпечить безперебійне функціонування електричного пастуха в польових умовах, без зв'язку з електромережею, при будь-яких погодних умовах.

Будова сонячних панелей для електрозагорожі

Сучасні сонячні панелі для електропастуха замовити можна будь-які. Але вибирати їх потрібно під конкретну модель системи огорожі. Для цього потрібно виходити з її потужності. Правильний підхід дозволить організувати безперебійну подачу електрики на пасовище. Більшість панелей розраховано на автономне живлення універсальних генераторів імпульсу. У комплект сонячних електростанцій входить акумулятор, якій нагромаджує енергію сонця, а потім забезпечує працездатність всієї огорожі навіть при підвищеній похмурості і вночі. Заряд на акумуляторну батарею надходить від спеціального модуля панелі, що вловлює сонячну енергію. В даний набір входить:

  • Сонячна панель.
  • Акумулятор.
  • Реле управління.
  • Електропроводка.

Характеристики основних елементів сонячної панелі

На контролер, акумулятор, комплект кабелів і сонячні панелі для електропастуха ціни в Агровет цілком помірні. А їх характеристики відповідають найсуворішим сучасним стандартам. Так, панель являє собою полікристалічну сонячну батарею певної потужності, наприклад, 10 Вт, розраховану під конкретну напругу, наприклад, 12-19 В. Габарити батареї можуть бути теж різними. Але найпоширеніший варіант - це 37х31х2,5 см. Покриття панелі дуже вологостійке, міцне, що дозволяє застосовувати її на вулиці, не побоюючись різного роду агресивних механічних і атмосферних чинників. Її комірки мають високу якість. Прилад легко монтується в систему. Він створюється за найсучаснішими технологіями, що підтверджується сертифікатом відповідності стандарту IEC 61215 (1993).

Немає товарів

Вгору