Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Стовпчики для електропастуха

Електрозагорожі використовуються в дуже багатьох сферах, включаючи тваринництво. Вони являють собою конструкцію з простягнутою по всьому периметру проводки у вигляді тасьми, дроту або мотузки. Функціональність і довговічність даної системи залежить від того, наскільки правильно обрані стовпчики для електропастуха. Купити в Україні їх можна з самих різних матеріалів, включаючи дерево, метал і пластик. При правильному їх виборі, грамотній установці та експлуатації система буде служити багато років.

Як вибрати і де купити стовпчики для електропастуха в Україні?

Правильно обрана і встановлена електрозагорожа дозволяє істотно заощадити, зробити більш ефективним і організованим випас, утримання, перегін тварин. Це можуть бути мешканці тваринницьких ферм, зоопарків, цирків. Також такі конструкції застосовуються для захисту посівів, автострад, аеропортів, ставків від диких і бродячих тварин. Надійну установку системи забезпечують стовпчики для електропастуха. Купити в Білій Церкві, Києві та інших містах країни їх можна для будь-яких завдань через наш інтернет-магазин Агровет. У нашому каталозі представлені виключно фірмові, міцні та ефективні опори для електрозагорожі, ізолятори і рукоятки, електризатори і багато іншого.

Яку функцію виконують стовпчики для електрозагорожі?

Електропастух складається з електризатора, дроту, тасьми або мотузки, ізоляції, заземлення, натягача і кілочків. Вони можуть бути зроблені з пластику, металу або дерева. Дещо відрізняються по конструкції опори під ворот. У будь-якому випадку стовпчики для електропастуха замовити потрібно так, щоб вони відповідали завданням, які виконує огорожа. Адже для овець це може бути більш легка конструкція, ніж для коней і ВРХ. Тому і стовпчики в них мають належну міцність і товщину. Дротова конструкція огорожі отримує імпульси певної напруги від електризатора. Її неізольовані частини під час торкання до них тварини вражають її добре відчутним, але не травмуючим розрядом. Тварина має рефлекторно відскочити, але навантаження на систему все одно виходить досить високим. І витримати його в першу чергу повинні саме опори огорожі. Тому так важливо правильно вибрати стовпчики для електропастуха. Замовити з доставкою в будь-яку точку країни їх можна через наш інтернет-магазин. При цьому ви зможете отримати вичерпну інформацію про те, як зробити точний вибір даних комплектуючих.

Які види стовпчиків для електропастуха можна вибрати?

Опори для системи провідників використовуються з різних матеріалів. У багатьох випадках вони монтуються дерев'яними киями, сталевими арматурами, пластмасовими або скловолоконними стовпчиками. Якщо використовувати штучні матеріали, то можна заощадити на покупці ізоляторів.

Металеві опори

Металеві стовпчики для електропастуха, купити недорого які можна в Агровет, спочатку оснащені спеціальними ізоляторами. Через них кріпиться проводка у вигляді мотузки, дроту або тасьми. Це один з найбільш міцних видів матеріалу, який використовується при облаштуванні електрозагорожі для найбільших видів тварин, наприклад, коней і великої рогатої худоби.

Синтетичні опори

Сучасні склопластикові опори не менше міцні, ніж металеві стовпи. Більш того, по довговічності, легкості, зручності застосування вони набагато перевершують характеристики металевих стовпів. Ще один аргумент на користь того, щоб вибрати скловолоконні стовпчики для електропастуха, - ціна. У нашому магазині вони продаються по більш ніж вигідним розцінками. Заощадити вийде також при їх транспортуванні, пересиланні та перенесенні на нове місце. Адже їхня вага набагато нижче, ніж металевих конструкцій. Також вони відрізняються нульовою провідністю, тому якість роботи електропастуха не буде залежати від міцності ізолятора.

Дерев'яні стовпчики

Мають ряд переваг і дерев'яні стовпчики для електропастуха. У каталозі нашого магазину їх замовляти воліють досвідчені тваринники. Вони цінують помітність дерев'яних кілків і те, що вони служать психологічною перешкодою для тварин.

Немає товарів

Вгору