Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Лабораторні центрифуги

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Центрифуга - це один з видів лабораторного устаткування, яке застосовується перед виконанням ряду досліджень. В результаті обробки в даній машині продукт розділяється на кілька окремих видів рідин. Це відбувається під дією центробіжної сили, при якій різні речовини поводяться по-різному. Саме обладнання даного типу і різні комплектуючі для центрифуги купити в Україні найвигідніше через наш інтернет-магазин Агровет. Адже у нас фірмові прилади пропонуються за доступними розцінками.

Для чого потрібно купити лабораторні центрифуги?

У сучасних лабораторіях величезна кількість різних досліджень виконується із застосуванням центрифуги. Цей прилад необхідний для здійснення розщеплення сипучих і рідких речовин на їх окремі складові під дією відцентрових сил. Вони виникають в процесі обертання лабораторної центрифуги. Купити в Білій Церкві, Львові, Одесі чи інших населених пунктах таке обладнання можна для ветеринарної клініки, лабораторії, тваринницького комплексу, переробного підприємства та багатьох інших об'єктів.

Як відбувається поділ речовин в центрифузі?

Процес розщеплення досліджуваних продуктів і біоматеріалу здійснюється під час роботи центрифуги на конкретно заданих обертах. Для цього речовина опускають в ємність машини. В ході безперервного обертання частинки з різною масою, формою і щільністю відокремлюються в осад в різний період. Швидкість обертання прямо пропорційна відцентровому прискоренню.

Де краще купити лабораторну центрифугу?

Якісні ультразвукові аналізатори молока, ІФА аналізи на антибіотики в молоці, тести на антибіотики в молоці, аналізатори соматичних клітин в молоці, центрифуги замовити з доставкою можна в нашому магазині. В результаті товар надійде клієнту на 2-3 день після оформлення заявки. Причому оплата проводиться не обов'язково попередньо. Допускається післяплата або розрахунок з частиною передоплати. Ви отримаєте цетрифуги аналітичних або препаративних модифікацій, що буде залежати від вашого вибору. Вся техніка - виробництва кращих вітчизняних і зарубіжних брендів, включаючи Funke Gerber. У нас можна лабораторні центрифуги замовити для різних навантажень. У деяких з них передбачена можливість зняття ротора. Підходить таке обладнання під лабораторний посуд різних видів.

Які є види лабораторних центрифуг?

Для лабораторій різної специфікації виробляються центрифуги, які можуть мати певну швидкість обертання, сумарний об'єм поміщених в них проб і відрізнятися іншими параметрами. У Агровет сьогодні можна центрифуги купити недорого, незалежно від їх типу.

За місткості

Фахівці виділяють три основних види даних приладів в залежності від того, який в них вміщується об'єм проб:

  • Центрифуги класичні лабораторні. Вони вважаються найпоширенішими на сьогодні. Загальний об'єм проб, який може в них поміститися, дорівнює 0,5 літра.
  • Микроцентрифуги, які застосовуються в лабораторіях, що досліджують речовини на молекулярному рівні. У них ставлять пробірки об'ємом не більше 1,5-2 мілілітра.
  • Центрифуги збільшені і спеціалізовані. Їх використовують для досліджень крові та інших біоматеріалів. У них розміщуються проби загальним об'ємом 6 літрів.

За швидкістю обертання

За даним параметром центрифуги в каталозі Агровет можна вибрати для лабораторій з різною спрямованістю. Виділяють прилади трьох видів:

  • Високопродуктивні, в яких швидкість може становити 1000-30 000 обертів в хвилину. Вони підходять для вирішення будь-яких лабораторних завдань, а застосовуються найчастіше на виробництві.
  • Загальнолабораторні, які вважаються універсальними, застосовуються в більшості сучасних лабораторій різного типу. Обертаються такі ротори зі швидкістю в 200-15 000 обертів в хвилину.
  • Микроцентрифуги, які призначені для дослідження мінімальних проб рідин та інших біоматеріалів. Швидкість їх обертання зазвичай не перевищує показника 13 400 обертів в хвилину.
Вгору