Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

УЗД сканери чорно-білі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Доплерографія - один з параметрів вибору ультразвукового устаткування. Попри всю різноманітність пропозицій сучасного ринку максимально популярними залишаються чорно-білі ветеринарні УЗД сканери. Купити в Україні їх можна в багатьох торговельних точках. Але найкращий вибір пропонує наш інтернет-магазин Агровет. Адже це фірмова продукція за доступними розцінками.

Кращі чорно-білі ветеринарні УЗД сканери в Україні - в Агровет

При виборі ультразвукового сканера, як медичного, так і ветеринарного, важливо звертати увагу на багато його характеристик. Це конфігурація, додаткові опції, вид датчика, виробник і маса інших параметрів. Один з ключових параметрів - це колір зображення на моніторі. І хоча сьогодні випускається величезна кількість апаратів з кольоровим доплером, багато фахівців віддають перевагу простішому варіанту, вибираючи чорно-білий ветеринарний УЗД сканер. Купити в Білу Церкву, Київ, Львів та інші населені пункти його можна за цілком доступними розцінками через наш інтернет-магазин Агровет. Така покупка буде вигідна в усьому.

Специфіка чорно-білого УЗД сканера

В обладнанні даного типу відсутнє кольорове доплерівське картування. Простіша технологія показу одержуваного зображення в сканері дає можливість побачити й проаналізувати якість зображення на екрані. Але при цьому буде складніше максимально докладно оцінити стан кровообігу в судинах або здійснити диференційний аналіз новоутворення. Водночас будь-який ветеринар може собі дозволити чорно-білий ветеринарний УЗД сканер купити недорого. Адже це більш бюджетний варіант обладнання. У більшості апаратів без кольорового доплера передбачений базовий комплект режимів сканування. При цьому покупців приваблює проста, інтуїтивно зрозуміла система управління.

Потенціал УЗД сканера без доплера

Чорно-білий УЗД апарат дозволяє помічати патологічні перетворення в обстежуваних органах і контролювати розвиток плода. Тому таке обладнання найчастіше використовується при діагностиці захворювань шлунково-кишкового тракту, черевної порожнини й малого таза. У ветеринарії такі прилади активно використовуються у вигляді портативних апаратів в польових умовах. При цьому важливо діагностувати більш глобальні моменти. Після цього хворий орган можна оглянути докладніше за допомогою кольорового приладу в клініці. Тому чорно-білий ветеринарний УЗД сканер замовити з доставкою можна як для ветеринарної лікарні, так і для тваринницького комплексу. Це дозволить застосовувати ультразвукову діагностику, наприклад, при наданні невідкладної допомоги в гострих ситуаціях в скотарській або свинарській фермі.

Переваги чорно-білих апаратів

На сучасному ринку медичного і ветеринарного діагностичного обладнання все більше кольорових УЗД апаратів. Але кількість прихильників альтернативних сканерів залишається стабільно численною. Адже на чорно-білі ветеринарні УЗД сканери ціна набагато вигідніша. І це не єдина їхня перевага.

У нашому каталозі можна вибрати кращі моделі такого обладнання з гідними технічними параметрами. Їх вибирають з безлічі причин, включаючи:

  • Зручність і простоту експлуатації приладу.
  • Придатність для початківців користувачів.
  • Доступність вартості для приватного кабінету.
  • Програмне забезпечення для ветеринарії.
  • Компактність, доступність для «польових робіт».

Представлені в нашому каталозі чорно-білі ультразвукові сканери замовити можна для діагностики в умовах ветеринарних клінік, тваринницьких комплексів і роботи на виїзді. Це портативні прилади, створені з урахуванням інноваційних технологій. Вони відрізняються ергономічною конструкцією датчиків, міцним корпусом, надійним ПО і відмінними технологічними характеристиками. Тому вони залишаються незамінними при виконанні рутинної УЗД діагностики всіх видів.

Вгору