Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

УЗД сканери Kaixin

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Сьогодні контроль здоров'я ветеринарних пацієнтів став більш результативним завдяки використанню високоточного діагностичного обладнання. В першу чергу це прилади, що використовують у своїй роботі ультразвукове обладнання. Це можуть бути стаціонарні і переносні УЗД сканери Kaixin. Купити в Білій Церкві та інших населених пунктах країни їх можна для ветклініки і тваринницьких підприємств через Agrovet.ua.

Для чого важливо купити УЗД сканер в Agrovet.ua?

Прилади даного типу за своїм функціоналом відповідають медичним аналогам. Вони такі ж практичні, функціональні і безпечні. Але деякі їх параметри змінені під обслуговування специфічних пацієнтів. Професіонали надають перевагу переносним УЗД сканерам Kaixin. Купити в Україні їх найвигідніше в Агровет. Адже це буде гарантією якості та надійності придбаного пристрою.

Технологічні параметри УЗД апаратів

Переважно сканери оснащені LCD екранами розміром в 3,5-15 дюймів з доплером. Датчик в них застосовується лінійний або мікроконвексний. Прилади можуть працювати від електромережі, але портативні моделі оснащені компактними ємними акумуляторними батареями. Режим виконання обстеження можна вибрати з досить великого асортименту. При цьому глибина здійснюваного сканування може досягати 32 см. Динамічна амплітуда може становити 30-100 дБ. Розміри корпусу базового блоку теж можуть бути досить різними. Але в основному це компактні, комфортні в транспортуванні, зберіганні і застосуванні пристрою. Мову керування можна вибрати для будь-якої країни в меню апарату. На найкращі на сьогодні УЗД апарати Kaixin ціни в Агровет більш ніж помірні.

Функціональні дані УЗД апаратів Kaixin

Прилади даного виробника звично використовувати стаціонарні. Але набагато популярніші на сьогодні портативні апарати. Їх можна переносити не тільки в різні приміщення, але також транспортувати в інші населені пункти, застосовувати в польових умовах, на місцях випасу і літнього утримання худоби. Для цього не знадобляться додаткові трудовитрати. Особливості такого обладнання дозволяють проводити діагностику тварин від самого маленького до великих розмірів. В апаратах передбачено по кілька вбудованих виходів під датчики. Це дозволяє здійснювати оперативну діагностику різними пристосуваннями, які можуть бути одночасно підключені до приладу.

Переваги послуг і товарів від Agrovet.ua

В наш магазин усі товари поставляються прямо з підприємств-виробників. Це дає можливість гарантувати їх відповідність міжнародним стандартам і очікуванням користувачів. Адже при цьому до нас не можуть потрапити вироби низької якості або підробки. Крім того, така система дозволяє утримувати мінімально можливі ціни. Тому у нас можна УЗД сканери Kaixin купити недорого. А постійно діючі системи знижок, різні акції і бонуси дозволяють зробити покупку ще більш доступною. Сприяють зниженню вартості товару і оптові розцінки. Завдяки цьому у нас можна на ту ж суму придбати набагато більше різних інструментів, обладнання і матеріалів. Також наші УЗД сканери Kaixin замовити з доставкою можна в будь-який населений пункт країни. За найкоротший термін вони будуть доставлені в ветлікарню, на сільгосппідприємство або на будь-яку іншу адресу, наведену покупцем в заявці. Наші консультанти нададуть кваліфіковану допомогу у виборі найбільш підходящих видів цього ультразвукового оснащення. А майстри ремонтного центру при необхідності виконають обслуговування і відновлення придбаних у нас товарів. УЗД прилади Kaixin купити в Агровет можна для діагностики різних систем і органів гризунів, великої і малої рогатої худоби, домашніх тварин, коней, свиней і птахів. Своєчасне, точне і грамотне обстеження дозволить врятувати вихованців від складних захворювань, підібрати адекватне лікування та продовжити їм життя.

Вгору