Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

УЗД сканери з доплером

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Сучасний ультразвуковий апарат - це ціла система кольорової доплерографії. Навіть найпростіші сканери з початковим рівнем даної технології дають можливість ретельно обстежити судини і кровотік по ним, що не вийде настільки якісно при роботі з чорно-білим апаратом. Сьогодні випускаються ефективні УЗД сканери з доплером для ветеринарії. Купити в Україні їх можна в багатьох торговельних точках, включаючи наш інтернет-магазин Агровет. Наша перевага полягає в найвищій якості послуг з продажу, ремонту та сервісного обслуговування такого обладнання, як ультразвукові апарати. При цьому вартість наших товарів цілком бюджетна.

Кращі УЗД сканери з доплером для ветеринарії в Україні - в Агровет

Хоча чорно-білий сканер простіший в обслуговуванні й обходиться набагато дешевше, він істотно поступається інноваційним приладам з кольоровим зображенням. Адже більш досконалий апарат дає більше шансів виявити різні хворобливі процеси та виявляє судинні проблеми на ранньому етапі. Такі дослідження необхідні при тромбах, аневризмах, варикозі й різних проблемах з артеріями. Якісні УЗД сканери з доплером для ветеринарії купити в Білу Церкву, Київ, Одесу та інші міста країни зручніше і вигідніше всього через наш інтернет-магазин Агровет. Ми пропонуємо таку апаратуру за доступними цінами. А наші менеджери допоможуть вибрати обладнання, що максимально відповідає специфіці майбутнього застосування даного приладу.

Переваги застосування кольорових УЗД сканерів

Сучасні УЗД сканери для діагностики захворювань тварин переважно підтримують опцію доплерівського картування. При цьому режим функціонування допплеру може бути імпульсним, енергетичним або постійно-хвильовим. УЗД сканери з доплером для ветеринарії замовити з доставкою в будь-яку точку країни сьогодні може будь-який фахівець через наш інтернет-магазин. Ці прилади дають актуальну візуальну і цифрову інформацію, за якою можна судити про якість кровотоку, про стан судин, в тому числі - головного мозку.

Технологічні особливості функціонування

Робота кольорового сканера для ветеринарії має не багато відмінностей від медичного аналога. Він може бути ручним і портативним, що особливо важливо для обстеження таких специфічних пацієнтів. УЗД сканери з доплером для ветеринарії в каталозі нашого інтернет-магазину оснащені найефективнішими процесорами. Переважно це ARM і ARM7. Їх екран з LCD монітором може мати розмір від 5,7 до 15 дюймів по діагоналі. В системі використовуються датчики кращих типів, включаючи механічний секторний, лінійний, конвексний, ректальний, мікроконвексний, 4D, фазовий і внутрішньопорожнинний варіант. УЗД сканери з доплером для ветеринарії в інтернет-магазині Агровет можна вибрати з самими різними сучасними режимами сканування. Наприклад, стандартні апарати з доплером працюють в 8 колірних режимах, дозволяють здійснювати локальне масштабування і вибирати колір на частини зображення. Обстеження з їх допомогою можна виконувати на глибину до 32 см, чого цілком достатньо навіть при роботі з коровами та кіньми. Використання місткого акумулятора дає можливість працювати автономно, поза доступом до електромережі, протягом 2 і більше годин. Після зарядки батарея знову готова до експлуатації. Але можна застосовувати прилад і просто включивши його в електромережу. Легкі, компактні сканери зручні в транспортуванні, зберіганні й роботі навіть на місці випасу тварин. А ергономічна форма датчиків дозволяє більш зручно тримати їх в руці, що важливо при роботі з такими примхливими пацієнтами.

На сучасні УЗД сканери з доплером для ветеринарії ціни не набагато вище, ніж на чорно-білі прилади. Але вони перевершують їх по ефективності роботи, оскільки дають набагато чіткіше і виразніше зображення. Це важливо для точної постановки діагнозу і вибору оптимального лікування.

Вгору