Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Аксесуари до УЗД сканерів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Ультразвукове обладнання сьогодні є обов'язковим в арсеналі будь-якої ветеринарної клініки та навіть тваринницького господарства. Але його ефективна експлуатація, зберігання та обслуговування вимагають наявності безлічі різних додаткових приладів і матеріалів. Якісні аксесуари для УЗД дослідження купити в Україні сьогодні вигідно через наш інтернет-магазин Агровет. Для цього є маса вагомих причин.

Кращі аксесуари для УЗД дослідження в Україні - від Агровет

У нашій компанії представлений широкий вибір УЗД сканерів. Їх застосування дозволяє здійснювати високоточні обстеження навіть в ускладнених умовах, поза приміщенням клініки або ферми. Це зручне в застосуванні, високоякісне, практичне обладнання. Але навіть для його повноцінної роботи необхідні відповідні аксесуари для УЗД дослідження. Купити в Білу Церкву, Київ, Львів та інші населені пункти країни їх можна через наш сайт.

Аксесуари для УЗД дослідження в Агровет

Спеціальні прилади, матеріали та інші пристосування для ультразвукових сканерів у нас представлені в гідному асортименті. Це фірмова продукція провідних світових виробників, таких як, наприклад, ТМ Kaixin. Ми гарантуємо найдостойніші характеристики наших товарів. Адже всі аксесуари для УЗД дослідження в каталог нашого магазину надходять безпосередньо від виробників. Тому до нас не можуть потрапити браковані або підроблені товари. Відсутність посередників навіть на етапі транспортування товарів сприяє більш вигідному формуванню наших розцінок. Тому будь-хто охочий може в нашому магазині фірмові аксесуари для УЗД дослідження купити недорого. У підсумку наш сайт допоможе укомплектувати будь-яку клініку усіма актуальними приладами, матеріалами та інструментами для здійснення якісної діагностики.

Наш асортимент аксесуарів для сканерів

У нашому каталозі можна знайти все, що може знадобитися в процесі ультразвукової діагностики. Адже крім самого сканера ветеринар використовує додаткові пристосування та витратні матеріали. Так, в першу чергу корисними будуть окуляри для УЗД досліджень, аплікатори-подовжувачі, лінійні та конвексні датчики.

Окуляри

Це пристосування робить роботу лікаря більш комфортною, особливо коли доводиться проводити дослідження на вулиці, під яскравим сонцем. Такий бінокулярний прилад найбільш зручний при УЗД дослідженні тварин на предмет наявності вагітності. Адже відеоокуляри дають можливість лікарю вивільнити руки, полегшуючи та прискорюючи виконання необхідних маніпуляцій. Екран знаходиться буквально перед очима. Тому його не потрібно утримувати в руці. Переносити окуляри можна у звичайній сумці. Такий прилад підвищує безпеку ветеринара під час обстеження великої рогатої худоби. Адже пацієнт постійно знаходиться в полі його зору, він може контролювати кожен його рух. Окуляри пов'язані зі сканером, на якому теж може транслюватися зображення, що отримується при обстеженні.

Датчики

У нашому інтернет-магазині можна придбати лінійні, конвексні й ректальні датчики. Дані аксесуари для УЗД дослідження замовити з доставкою можна разом зі сканером або окремо. Вони працюють в самих різних режимах сканування, досягаючи максимальної глибини у 22,7 мм. Прилади оснащені автономним електроживленням у вигляді місткого багатозарядного акумулятора. Ці легкі, компактні пристрої відрізняються ергономічною формою, тому їх зручно тримати в руці. Деякі з них функціонують без шнура, що підвищує зручність експлуатації. Управління приладами інтуїтивно зрозуміле. Зв'язок зі сканером, хоча і віддалений, але максимально чіткий.

Аплікатор

У каталозі нашого магазину можна вибрати й інші аксесуари для УЗД дослідження. Замовити, наприклад, можна аплікатор-подовжувач для ректального обстеження тварин. Це простий зручний прилад, який застосовується для діагностики органів відтворення коней і корів. Його діаметр оптимальний для точної діагностики без хворобливих відчуттів для тварини.

Вгору