Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Молочні шаттли для скотарства

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Здоров'я та продуктивність дорослої тварини багато в чому залежить від якості її утримання в перші місяці життя. Особливо важливою є правильна відгодівля молодняка. Сучасне тваринництво забезпечене безліччю ефективних засобів для організації даного процесу. Один з найбільш поширених з них - це молочні шатли для скотарства. Купити в Києві та інших містах країни їх можна без проблем, скориставшись послугами одного зі спеціалізованих магазинів. Але найкращий баланс ціни і якості на будь-які товари, включаючи молочні шатли, машинки для стрижки корів, гумові мати для корівників, пропонує наш інтернет-магазин Agrovet.ua.

Що собою являє молочний шаттл?

Так званий молочний шаттл або молочне таксі являє собою механізовану ємність для подачі молока телятам. Його використання дозволяє істотно полегшити роботу обслуговуючого персоналу, прискорює технологічні процеси, покращує якість годівлі та зберігання продукту. Сучасні молочні таксі для скотарства, купити недорого які можна в нашому інтернет-магазині Агровет, дозволяють своєчасно поставляти телятам достатню кількість свіжого молока. При цьому вміст шаттла доводиться до потрібної температури та оптимальної густоти, рекомендованої ветеринарами. В результаті застосування такого обладнання дозволяє виростити більш здорове поголів'я.

Для чого призначене молочне таксі?

Молочні шаттли для скотарства купити в Україні вважає доцільним все більша кількість господарств. Їх застосування дає можливість приготувати і подати молоко або поживні суміші безпосередньо кожному теляті. Шаттл можна придбати найбільш підходящого об'єму, хоча найбільш популярними є місткості на 100-250 л. Такий апарат набагато досконаліше колишніх пристроїв для транспортування кормів. Так, молочні шаттли для скотарства, замовити які можна в Агровет, можна використовувати як для групового годування молодняку, так і для індивідуальної подачі корму.

Які основні функції молочного шаттла?

Механізм оснащений спеціальною панеллю керування, на дисплеї якої передбачені інтуїтивно зрозумілі опції. З їх допомогою можна програмувати потрібну кількість порцій молока для будь-якої групи тварин. Молочний шаттл для скотарства рухається від електроприводу, на колесах. Такі можливості значно полегшують роботу телятників та інших тваринників.

Змішування

Молоко має властивість розшаровуватися, відокремлюючи вершок. Щоб телята отримували його в однаковій жирності, шатли оснащуються механізмом для періодичного перемішування вмісту. Лопасті такого своєрідного міксера обертаються із заданою обслуговуючим персоналом швидкістю. Молоко змішується в м'якому режимі. А ось для замінників передбачена більш висока швидкість перемішування, при якій порошок харчування в воді не збивається в грудки.

Нагрівання

В інтернет-магазині Агровет можна купити молочні шатли, оснащені електронагрівачем. Його потужність може становити від 3 до 6 кВт. Вмикається нагрівальний елемент по команді реле, яке контролює рівень температури вмісту шаттла. Тому корми ніколи не потрапляють теляті переохолодженими. Використання блоків регулярного перемішування виключає підгоряння молока в процесі його підігріву.

Пастеризація

У більшості механізмів даного типу передбачена опція пастеризації. Така функція в процесі відгодівлі телят необхідна, щоб молоко надходило їм стерильним без використання кип'ятіння. Причому пастеризація виконується в тій же ємності, що і зберігання і транспортування. Це дозволяє зберегти корисні властивості продукту, не погіршуючи його якість. Також такий порядок істотно полегшує працю тваринників. Тому сучасні фермери обов'язково купують молочні шатли для скотарства. Вартість даного товару стане приємним доповненням до його найвищої якості, якщо робити вибір через Агровет. Але в будь-якому випадку його покупка стане правильним рішенням. Переконатися в цьому можна за відгуками інших покупців і на власному досвіді.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору