Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Рододопомога для корів та інструменти для отелення у корів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Для отелення корові зазвичай не потрібна допомога. Але бувають випадки, коли без втручання людини їй не обійтися. Переважно це відбувається, коли теля неправильно розташоване в животі, коли воно занадто ослаблене або разгодоване. У таких та інших аналогічних випадках використовується рододопомога та інструменти для отелення у корів. Купити в Києві і інших містах країни їх можна недорого в більшості спеціалізованих торгових точок. Але найкраще обладнання такого типу пропонується в каталозі нашого інтернет-магазину Agrovet.ua.

В яких ситуаціях, як використовуються і де купити рододопомогу для корів?

Для того, щоб ветеринар міг надати тварині адекватну допомогу, необхідне спеціальне оснащення для підтримки корови в процесі отелення. З його допомогою він зможе створити оптимальні умови для отелення без ускладнень. Підготувати все, що необхідно для цього, можна досить просто. Потрібно всього лише рододопомогу та інструменти для отелення у корів замовити з доставкою через Агровет. При їх застосуванні ймовірність успішного результату процесу появи теляти на світ буде максимально високою, зі збереженням здоров'я і корови, і малюка.

Як облаштувати приміщення для отелення?

У великих тваринницьких господарствах прийнято облаштовувати постійний відсік для отелення. У цьому стійлі завжди повинно бути виконане прибирання, проведене дезинфікування стін, підлоги і всіх ветеринарних конструкцій. Такі заходи повинні дублюватися до і після кожного отелення. У цьому приміщенні, на зручному та доступному місці повинні бути розміщені  інструмнети з рододопомоги для корів. Замовити в Україні все необхідне для цього можна через наш сайт, що стане гарантією якості і функціональності обладнання. В стійлах повинна регулярно укладатися чиста підстилка. Для однієї корови перед пологами необхідно більше 13 квадратних метрів приміщення. Їй повинна бути забезпечена чиста вода і свіже сіно. У пристрої даного стійла повинні бути пристосування для фіксації тварини. Бажано також, щоб тут були підйомники для тільних корів. Замовити їх теж можна через наш сайт. Для тваринників повинні бути передбачені місця для безперешкодного доступу до тварини. Сучасні молочні комплекси облаштовуються і відеокамерами, які дозволять не проводити постійний обхід, а спостерігати за коровами віддалено.

Коли вести корову в бокс для отелення?

У пологовий бокс корову потрібно поміщати за день до отелення. Тоді тваринники і ветеринар зможуть проконтролювати її стан і підтримати весь родовий процес. Якщо почати переводити корову тоді, коли у неї вже почалися пологи, можна зупинити родову діяльність, що може негативно позначитися на здоров'ї і корови, і теляти. У разі раннього потрапляння в бокс, вона може захворіти на кетоз або зміщення сичуга. Один з орієнтирів для переходу - поява ніжки плода. Після цього родова діяльність не зможе зупинитися. Однак важливо регулярно контролювати, що відбувається з коровою.

Які допоміжні засоби для пологів застосовувати?

Щоб мати можливість надавати повноцінну акушерську допомогу, у ветеринара повинні бути в арсеналі хоча б основні засоби рододопомоги та інструменти для отелення у корів. Купити недорого їх можна в нашому каталозі. Це в першу чергу самі рододопомогачі. Також знадобляться спеціальні захвати, металеві ланцюги, підсобні засоби, дезпрепарати, відра з чистою теплою водою, стерильні рукавички, рідини для обробки рук і теляти. На всі ці інструменти для отелення у корів ціни в Агровет цілком помірні, що робить їх доступними для будь-якого господарника. Також потрібно придбати:

 • Акушерські комплекти, в які входить невелика лебідка.
 • Рододопомога, оснащена альтернативною тягою.
 • Акушерські ветеринарні валізи з основним складом.
 • Ветеринарні підйомники для тварин в період отелення.
 • Високоякісні пута для тварин, в т.ч. для вставання.
 • Реанімаційні вентилятори для легенів новонародженого.
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору