Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Деззасоби для тваринництва

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

У сучасному сільському господарстві дуже високі ризики зараження тварин різними хвороботворними вірусами, бактеріями, інфекціями і найпростішими. Попередити їх поширення набагато простіше, ніж потім боротися з наслідками. Найкраща підмога в цьому - дезінфекційні засоби для тваринництва. Купити в Україні і використовувати їх необхідно відповідно до чинних директивних документів і санітарно-гігієнічних норм.

Де потрібно застосовувати деззасоби для тваринництва?

Основним засобом для захисту від захворювань тварин вважається дезінфекція. Її здійснення може бути плановим і вимушеним. З метою профілактики для даної сфери розроблені спеціальні дезінфікуючі засоби. Для тваринництва купити недорого їх можна в Агровет. Застосовують препарати при обробці приміщень, інструментів, матеріалів, обладнання і різних конструкцій:

 • Тваринницьких комплексів, ферм, підсобних господарств і ветлікарень.
 • Зоопарків, розплідників, цирків, пташиних ринків, виставок, майданчиків.
 • Автотранспорту, залізничних вагонів, авіаційних відсіків для перевезення тварин.
 • Місць для зберігання і переробки продукції з тварин, кормів і ліків.
 • Відкритих платформ, ваг, естакад, площадок утримання перед забоєм.

Чому потрібно купити деззасоби для тваринництва?

Тваринники закуповують ці препарати не просто через приписи. Вони необхідні для проведення біозахистних заходів в приміщеннях для утримання і лікування тварин. Також деззасоби для тваринництва купити в Білій Церкві, Києві та інших містах країни важливо для харчової та переробної промисловості, де застосовується і зберігається продукція тваринництва, включаючи м'ясо, яйця і молочні продукти. Якщо виникають вогнища захворювання на фермі, то від розширення їх дії ризикують заразитися всі тварини, що живуть на ній. Епідемії здатні скосити всіх тварин конкретного виду на фермі й навіть в регіоні. І попередити таке лихо можуть тільки заздалегідь вжиті заходи. Тому так важливо для тваринництва засоби індивідуального захисту, дезінфекційні килимки, автобарьери і деззасоби замовити заздалегідь і застосовувати з профілактичною метою, а не для усунення наслідків.

Чому потрібно замовити деззасоби для ветеринарії?

Особливо актуальна обробка різних поверхонь і матеріалів в ветеринарії. Адже ризик поширення інфекцій в клініках для лікування тварин набагато вище, ніж на фермах. У Законі України «Про ветеринарну медицину» вказується на те, що діяльність даної служби повинна бути спрямована в першу чергу на профілактику захворювань тварин, їх попередження, а вже потім - на лікування. Тому так важливо використовувати дезінфекційні засоби для ветеринарії. Замовити з доставкою все необхідне для цього можна через наш інтернет-магазин Агровет. У ветеринарних приміщеннях дезінфекція на чільному місці, щоб запобігти розмноженню вірусів і бактерій і їх потраплянню на нових жертв, що в підсумку може обернутися справжньою епідемією.

Які найефективніші дезінфекційні засоби?

На тваринницьких комплексах та інших підприємствах, пов'язаних з тваринами, важливо підтримувати належний санітарний стан. Таким чином вдається попередити поширення різного роду епідемій, а також підвищити безпеку роботи працівників. На дезінфекційні засоби для тваринництва ціни в Агровет цілком помірні. Але завдяки їх застосуванню вдається в зародку знищити віруси, хвороботворні бактерії та інші ризики зараження тварин. До найбільш ефективних з цих засобів належить Екоцид С. Це дезрозчин, який використовується в різних сферах тваринництва, ветеринарії та промисловості. Даним препаратом потрібно обробляти різні приміщення та клітки для утримання тварин, тару та холодильне обладнання для зберігання продуктів, ліків і кормів. Він знищує віруси, грибки, бактерії, але застосовуватися повинен за відсутності тварин.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору