Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Обладнання для зберігання і транспортування сперми кнурів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Щоб оновити стадо, поповнити поголів'я більш прогресивними породами, збільшити продуктивність господарювання, в сучасному свинарстві прийнято використовувати штучне осіменіння. Однак отримувати біоматеріал для такого завдання доводиться в інших господарствах, а то і привозити з віддалених регіонів. Щоб при цьому біоматеріал не втратив свої початкові характеристики, потрібно забезпечити правильні умови для його доставки і збереження. Для цього виробляється спеціальне обладнання для зберігання та транспортування сперми кнурів.Купити в Україні його можна в багатьох торговельних точках. Але досвідчені фахівці з даної сфери господарювання для цього вибирають інтернет-майданчик компанії Агровет. Адже вони впевнені в тому, що отримають тут гарантовано якісні, інноваційні, функціональні види обладнання. Їх характеристики відповідають найвищим міжнародним нормам і сучасним технологічним можливостям.

Найефективніше в Україні обладнання для зберігання та транспортування сперми кнурів

У каталозі нашого інтернет-магазину представлено найкраще обладнання для зберігання та транспортування сперми кнурів. Купити в Києві та інших містах країни через agrovet.ua можна не тільки такі пристрої, але і будь-які інші товари для даної сфери. Фахівці Агровет моніторять пропозиції сучасного ринку, відбирають для продажу продукцію лише топових виробників, пропонуючи її по самим приємним розцінками. Тому у нас можна устаткування для зберігання і транспортування сперми кнурів замовити з доставкою в необхідних кількостях, що в будь-якому випадку буде дешевше, ніж у конкурентів. Ці пристосування дозволять зберігати і перевозити біоматеріал в оптимальних умовах. Тому наші покупці високо оцінюють якість і функціональність клімабоксів для зберігання і транспортування сперми кнурів і кліма-шаф, призначених для зберігання біоматеріалу.

Переваги нашого обладнання для зберігання та транспортування сперми

Пристрої даного типу в нашому каталозі відрізняються високою мобільністю. Вони можуть працювати і від мережі, і від автомобільного прикурювача, що важливо при перевезенні матеріалу. Також обладнання для зберігання та транспортування сперми кнурів, замовити яке можна в Агровет, відрізняється компактністю, простотою обслуговування і зручністю експлуатації. Спеціальна система теплообміну дозволяє підтримувати постійну температуру в боксі. Потужності пристрою вистачає на тривале зберігання біоматеріалу, незалежно від впливу агресивних факторів зовнішнього середовища. Професійне обладнання для зберігання та транспортування сперми кнурів купити недорого в нашому каталозі доречно тому, що воно має всі властивості, необхідні для такого тривалого зберігання такого делікатного матеріалу без втрати його властивостей. До найактуальніших параметрів, якими відрізняється обладнання для зберігання та транспортування сперми кнурів з каталогу Агровет, можна віднести:

  • Термостабільність, підтримуючу +17 ºС.
  • Місткість посуду близько 22 літрів.
  • Економність в споживанні електрики.
  • Установку необхідної температури за півгодини.

Для збереження біоматеріалу самця дуже важлива відповідна температура. Якщо матеріал буде застосовуватися в найближчі години, то для нього досить температури від +18 до +25 ºС. Для більш тривалого терміну потрібно використовувати спеціальне обладнання для зберігання та транспортування сперми кнурів. Ціна на нього цілком доступна, щоб його придбання змогло дозволити собі будь-який тваринницьке господарство, лабораторія або ветклиника. У нас можна вибрати спеціальні капсули для зберігання сперми. Температура при транспортуванні такого матеріалу не повинна опускатися нижче, ніж 15 °С або підніматися вище 25 ºС. Для транспортування потрібен спеціальний термос, а для далеких перевезень краще поступово охолодити сперму до 0 ºС, що буде оптимальне для використання продукту через 2-3 дні. При дотриманні ключових правил експлуатації, обладнання для зберігання та транспортування сперми кнурів дозволить істотно підняти продуктивність свиноферми.

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
    Порівняти
Вгору