Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Обладнання та інструменти для збору сперми у кнурів

Штучне осіменіння свиней є дуже перспективним методом у племінному тваринництві. Воно має масу переваг перед натуральним. Адже такий метод дозволяє відбирати найефективніший матеріал для розведення цінних порід тварин, контролювати своєчасність запліднення і якість приплоду. Для такого роду селекції знадобиться обладнання для відбору сперми у кнурів. Купити в Україні його можна в багатьох торговельних точках, але найефективніші моделі пропонуються в каталозі інтернет-магазину компанії Агровет. Вони розроблені так, щоб забезпечити правильний збір і зберігання біоматеріалу. Але ж від цього багато в чому залежить успішність запліднення і отримання якісного поголів'я.

Найкраще в Україні обладнання для відбору сперми у кнурів

Для того, щоб забезпечити нашим клієнтам можливість отримання якісних товарів для тваринництва, ми закуповуємо їх безпосередньо у виробників - вітчизняних і зарубіжних торгових марок. У тому числі ми пропонуємо широкий вибір такого важливого оснащення, як обладнання для відбору сперми у кнурів. Купити в Києві та інших містах країни його вважають за краще саме у нас найдосвідченіші тваринники і ветеринарні фахівці. Адже завдяки нашим маркетинговим принципам вони можуть бути впевнені в якості придбаного товару. У нас можна вибрати обладнання для відбору сперми у кнурів і замовити з доставкою в будь-яку точку країни. Це можуть бути окремі товари або повний комплект оснащення і витратних матеріалів для такої делікатної справи. Навіть якщо ви не змогли підготувати їх до необхідного терміну, ви можете розраховувати, що отримаєте своє замовлення в лічені дні безпосередньо на вказану в заявці адресу.

Специфіка отримання сперми від кнурів

Існує два способи взяття сперми у кнурів: мануальний і через штучну вагіну. Перший варіант більш вигідний. Хоча для його здійснення потрібен підготовлений фахівець, з врівноваженою психікою, міцний і негидливий. Якщо підготувати персонал, то мануальний спосіб буде відрізнятися такими перевагами:

  • Застосування одноразових матеріалів, через що різко знижується ризик поширення різного роду захворювань в процесі отримання сперми.
  • Наявність візуального контролю спермовіддачі, що дозволяє виключити потрапляння в цей матеріал крові, сечі та інших другорядних рідин.
  • Вилучення необхідності застосування стерилізації та сушіння, оскільки обладнання для відбору сперми у кнурів в каталозі Агровет одноразове.
  • Використання опудала, яке набагато простіше в застосуванні, а також більш гігієнічне, ніж використовувана в таких випадках штучна вагіна.

На якісне обладнання для відбору сперми у кнурів ціна в Агровет цілком доступна. В процес його застосування входять такі стандартні етапи:

  • Підготовчий, що включає в себе обробку заявки і вибір відповідних кнурів.
  • Санітарно-гігієнічний, в який входить обробка спецодягу оператора і його тіла.
  • Огляд кнура, дезінфекція витратних матеріалів, кварцування, перевірка огорож.
  • Переміщення тварини в загін, його ознайомлення з опудалом, заманювання, стимулювання.
  • Відділення, фільтрування сіменного матеріалу, його відправка для консервування або відразу ж застосування.

Переваги обладнання від Агровет

У нас можна устаткування для відбору сперми у кнурів купити недорого всіх можливих видів. Це можуть бути пакети для збору і зберігання біоматеріалу, фільтруючі пристосування, оснащення для зберігання і перевезення сперми, спеціальні рукавички для виконання відбору та інші види обладнання і витратних матеріалів. Свій асортимент ми складаємо з найбільш популярних, а також виключно якісних ветеринарних товарів. Дані пристрої мають чудові характеристиками, вони виготовлені з кращих матеріалів, які не становлять шкоди здоров'ю тварин. Тому якщо ви вирішите обладнання для відбору сперми у кнурів замовити в Агровет, то це стане гарантією успішного результату запланованої процедури.

Немає товарів

Вгору