Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Гумові мати для корівників

Для забезпечення нормального санітарно-гігієнічного мікроклімату в приміщеннях утримання худоби, для створення їй комфортних умов перебування, потрібно стежити за тим, в якому стані знаходиться настил. Якщо раніше застосовувалася солом'яна підстилка або тирса, то останнім часом все більше господарств надають перевагу гумовим матам для корівників. Купити в Києві та інших містах країни їх вважають за потрібне власники великих тваринницьких комплексів і невеликих ферм, ветлікарень і домашніх господарств. Адже такий аксесуар встиг зарекомендувати себе як оптимальний варіант для будь-якого господарського приміщення.

Де переважно застосовуються гумові мати для корівників від Агровет?

Такі види спеціалізованих підлогових покриттів, як гумові мати та килимки для корівників, настеляються безпосередньо в місцях утримання тварин - в стійлах, на проходах приміщення ферми, місцях доїння і на ділянках виконання санітарно-гігієнічних процедур. Вони просто укладаються, відрізняються відмінними механічним характеристиками, відповідають всім нормам ветеринарії та порядку утримання корів та інших видів ВРХ. Такі гумові мати для корівників в каталозі Агровет можна вибрати різних розмірів. Їх переважно використовують в місцях:

  • Прив'язного та безприв'язного утримання корів, тобто, в стійлах і лежаках.
  • Проходу тварин, що чинять при цьому інтенсивне навантаження на покриття.
  • Доїння, обмивання, огляду, терапії корів і інших видів великої рогатої худоби.
  • Зі складною формою і конфігурацією підлоги, з різним її рівнем на окремих ділянках.
  • Утримання телят, хворих тварин, корів, які переживають родову діяльність.

Які основні характеристики гумових матів для місць утримання ВРХ?

Мати для приміщень корівників вважаються оптимальними за своєю функціональністю і конструкцією. Вони виробляються з міцних, гідрофобних матеріалів. Покриття не ковзають, що важливо для місць перебування корів та інших тварин. Рівень їх екологічності та безпеки для корів та інших видів ВРХ підтверджується відповідними міжнародними сертифікатами. Також про їхню якість в каталозі Агровет свідчать відгуки покупців даних товарів. Вони не тільки прості в монтажі, але також зручні для здійснення їх заміни. Щоб на підлозі не накопичувалася волога, її потрібно робити з невеликим нахилом у бік дренажних потоків. Такий настил дозволить зберігати тепло в приміщенні, забезпечувати чистоту і гігієнічність утримання тварин, адже килимки не будуть вбирати бруд, продукти життєдіяльності, запахи і дезінфікуючі препарати. Вони не будуть псуватися, перебуваючи в постійному середовищі випорожнень тварин. Тому це найвигідніший варіант настилу.

Чому вигідно гумові мати для корівників купити в Україні через Агровет?

Придбати такі види обладнання можна в самих різних спеціалізованих торгових точках. Але досвідчені тваринники і кваліфіковані ветеринари вважають за краще гумові мати для корівників замовити з доставкою в Agrovet.ua. Це дозволить заощадити час, кошти і нерви. Адже вам не доведеться мотатися по магазинах у пошуках даного оснащення, ви не витратите багато грошей, а також будете спокійні за якість і функціональність придбаного товару. У нашому каталозі гумові мати для корівників замовити можна тільки від топових виробників. Їх імена є гарантією довговічності й ефективності наших товарів. Поставляються вони до нас напряму. А відсутність послуг посередників означає і відсутність оплати за них. Тому у нас можна гумові мати для корівників купити недорого. Особливо демократичною буде вартість гуртової купівлі, адже на такі умови поширюються істотні знижки. Сприяють здешевленню покупки і різні акції, бонуси і розпродажі, які влаштовуються нашим магазином. У підсумку на наші товари, включаючи гумові мати для корівників, ціни виходять більш ніж помірними. Наші консультанти допоможуть підібрати варіант таких покриттів, який оптимально підійде під умови їх подальшої експлуатації. Доставлені замовлені товари будуть в найкоротші терміни на будь-яку зручну для покупця адресу. Така покупка буде і корисною, і вигідною в усіх відношеннях.

Немає товарів

Вгору