Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

У сучасному тваринництві не обійтися без допомоги ветеринарних, діагностичних, технологічних і багатьох інших фахівців. Наша компанія Agrovet.ua представляє в даному сегменті ринку найрізноманітніші послуги для тваринництва. Замовити в Києві та інших містах країни їх можна, скориставшись координатами, зазначеними на нашому сайті.

Які послуги замовити найвигідніше в Agrovet.ua?

Наш каталог пропонує всі сучасні види послуг, пов'язані з тваринництвом і ветеринарією. Наші фахівці можуть кваліфіковано обладнати освітлення на фермі й встановити систему поїлок для телят, виконати дезінфекцію приміщень і щеплення тваринам. Але наші клієнти виділяють найбільш популярні технологічні та ветеринарні послуги для тваринництва. Замовити в Agrovet.ua тваринники вважають за краще переважно:

Серологічна діагностика

Даний тип діагностики полягає у вивченні плазми крові. Це дає можливість визначити групу крові пацієнта, виявити антитіла до певного антигену або мікроорганізму, а також ідентифікувати його вид. Дослідження проводяться в розчині повареної солі (0,85%) на основі вивчення взаємодії антигенів і антитіл. Це дуже поширена діагностична послуга для тваринництва, замовити яку доречно не тільки коли тварини почали хворіти, а ще до виникнення загрози поширення інфекційних захворювань. Адже вона дозволяє визначити стійкість організму до певного вірусу.

Ремонт УЗД сканерів і датчиків

У нашому інтернет-магазині можна також замовити ремонтні послуги для ветеринарії та тваринництва. Так, одним з найбільш популярних і в той же час складних пристроїв вважається УЗД сканер. Після тривалої експлуатації він може втрачати вихідні характеристики. У його роботі може з'являтися шумність, а зображення може зробитися нечітким. Відповідно, результати діагностики виходять неточними. Найчастіше збої виходять в момент контакту з тілом тварини. Виключити такий ефект можуть наші професійні співробітники. Вони виконають налаштування, ремонт та профілактику приладу. Також вони можуть забезпечити сервісне обслуговування УЗД апаратури ветеринарної клініки або тваринницького комплексу згідно з графіком обов'язкових робіт. Найчастіше нашим майстрам доводиться виконувати ремонт УЗД сканерів:

  • КХ5200, Kaixin.
  • MSU1, Kaixin.
  • Tringa Linear VET, Esaote.
  • MS Multiscan Schippers.
  • Секторних датчиків.

УЗД діагностика тварин

Це найпоширеніший вид діагностики в ветеринарії і класичній медицині. Він відрізняється від інших методів обстеження тим, що дозволяє побачити внутрішні органи і системи пацієнта без проникнення всередину. Це не тільки безболісна, але і безпечна діагностика. Адже в процесі обстеження пацієнта йому не заподіюється ні найменшої шкоди. Також дана методика забезпечує високу точність діагностики. Адже ультразвук виводить на монітор чітке зображення досліджуваного органу або системи, а також їх цифрові параметри. На УЗД сканування органів тварин ціна сьогодні цілком доступна для того, щоб замовити її навіть для мешканців домашньої ферми. Тим більше, що сучасні портативні сканери не прив'язані до конкретного місця і можуть використовуватися в польових умовах.

Розчистка копит ВРХ

Цей ороговілий орган на ногах копитних тварин потребує систематичного огляду і своєчасномго догляду. Адже він може руйнуватися при неправильному настилі в стійлі, коли підлога нерівна або слизька. Руйнуються копита при перегоні худоби кам'янистою дорогою, коли між частинами потрапляє щебінь або відсів. Існує також генетична схильність до захворювань ніг і копит. У більшості випадків необхідне професійне розчищення зароговілого органу, з якою професійно впораються наші фахівці. Вони можуть виконати підрізання перерослих копит, що заважають тваринам при ходьбі, а також інші ветеринарні послуги. Це дозволить уникнути розвитку більш серйозних захворювань.

Вгору