Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

УЗД діагностика тварин

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

У сучасній ветеринарії, як і в класичній медицині, активно використовується ультразвукове дослідження органів і систем в організмі тварин. Популярність даної методики пояснюється масою переваг, властивих їй. Адже УЗД діагностика тварин, замовити яку можна в Agrovet.ua, абсолютно безпечна і безболісна. Ще один важливий її плюс - це висока точність діагностики при помірній вартості послуги.

У чому полягає УЗД діагностика тварин?

УЗД - це дослідження тканин, органів і систем з використанням ультразвукових хвиль. Вони мають властивість проходити через різні за щільністю тканини. Якщо бути точним, то вони долають кордони між ними і відбиваються від них. За допомогою спеціального датчика відбувається фіксування даних змін. Програмне забезпечення УЗД сканера влаштовано так, що відображені ультразвукові коливання автоматично переводяться в графічну картинку. Це зображення транслюється на моніторі і друкується на фотопапері спеціального типу. Найчастіше тваринники прагнуть замовити УЗД діагностику тварин на предмет поросності, тільності або жеребності. Дану послугу, так само як і розчищення копит, серологічну діагностику інфекційних хвороб у тваринництві, ремонт УЗД сканерів виконують і фахівці Agrovet.ua.

Для яких органів виконується УЗД тварин?

Цей метод діагностики широко використовується для дослідження самих різних захворювань, контролювання здоров'я самки в період вагітності і визначення терапевтичного ефекту від лікування. УЗД діагностику тварин виконати можна для обстеження більшості органів, включаючи:

 • Печінка, її судини, жовчний міхур і протоки, що дозволить виявити запальні процеси або дистрофічні патології.
 • Підшлункову залозу і селезінку на предмет наявності панкреатиту, котячого панкреонекрозу, травматичних змін.
 • Нирки, сечовий міхур, наднирники, що покаже наявність нефриту, циститів, розривів, каменів, піску, пухлин, синдрому Кушинга.

Наскільки небезпечна УЗД діагностика тварин?

Те, що даний метод повністю безпечний, доведено наукою внаслідок проведених випробувань. Якщо знадобиться УЗД діагностика для тварин, зробити її можна навіть новонародженому і внутрішньоутробному плоду. Адже ультразвук не змінює тканини, в які проникає. Тому даний метод застосовується в практиці будь-якого ветеринарного лікаря.

Чи потрібно готувати тварину до діагностики УЗД?

Переважно, коли замовляється УЗД діагностика для тварин, провести її потрібно як плановий захід. Про необхідність такого дослідження, що дозволяє визначити наявність різних захворювань, власники зазвичай повідомлені заздалегідь, як і про особливості підготовки чотирилапих пацієнтів.

 • Наявність газу в кишечнику створює великі перешкоди в процесі дослідження. Нейтралізувати такий стан дозволять препарати, абсорбуючі гази. Це може бути звичайний Еспумізан або вугілля. Для тварин з явним метеоризмом знадобляться більш складні сорбенти, наприклад, поліфепан або смекта.
 • Тварину потрібно вигуляти перед діагностикою, щоб позбавити кишечник від надлишку калових мас, що заважають візуалізації. Якщо потрібна максимальна точність відтворення стану кишечника, то тварині потрібно буде зробити клізму. Поліпшить огляд введення в кишечник води.
 • Щоб краще проглядалися внутрішні органи, потрібно, щоб тварина поголодувати від 8 до 12 годин. Мініатюрні собачки і кішки можуть не поїсти 6 годин перед тим, як провести УЗД діагностику тваринам. Малюки, включаючи цуценят і кошенят, можуть взагалі не голодувати. Адже така екзекуція протипоказана для зростаючого організму.
 • Щоб перевірити сечостатеву систему, потрібно попередньо дати тварині багато пиття. Якщо сечовик буде наповненим, то вийде найкраща його візуалізація. Також для цього собак потрібно вигулювати за 3 години перед процедурою, не дозволяючи їм позначати територію перед ветлікарнею. Кішкам досить 2 годин обмеження доступу до лотка перед діагностикою.
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору