Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Реставрація дозаторів Dosatron

Цей прилад на сьогодні визнаний одним з найкращих для здійснення дозування лікарських препаратів і вітамінів шляхом централізованої подачі їх в питво для тварин. І коли апарат виходить з ладу, тваринникам доводиться шукати йому заміну або спосіб його оперативного ремонту. Якісна реставрація дозаторів Dosatron в Білій Церкві, Києві та інших містах країни забезпечується в центрі технічного супроводу компанії Агровет. Тут працюють кваліфіковані майстри з великим досвідом роботи в даній сфері.

Ефективна реставрація дозаторів Dosatron в майстерні Агровет

Яким би досконалим не було обладнання, але без належного сервісу воно дуже швидко приходить в непридатний до використання стан. Але навіть при належному сервісному обслуговуванні настає момент, коли зношуються механізми і їх складові. А їх відновлення можуть здійснити далеко не всі сучасні сервісні центри. Водночас, якщо вам потрібно повернути робочий стан якого-небудь ветеринарного або тваринницького механізму, вам допоможуть майстри компанії Агровет. Так, реставрація дозаторів Dosatron в Україні вважається найбільш ефективною саме в нашому сервісному центрі. У цьому легко переконатися за відгуками наших клієнтів або скориставшись нашими послугами.

Особливості надання ремонтних послуг

У майстерні нашої компанії виконується швидке, професійне, якісне відновлення різного устаткування, включаючи дозатори даного французького бренду. При цьому використовуються оригінальні деталі й технології самого виробника, що дозволяє повністю повернути вихідний функціонал дозатора Dosatron. Реставрація в сервісному центрі компанії Агровет виходить максимально успішною. На результат робіт нами встановлюється тривала гарантія. Але зазвичай прилади служать набагато довше встановленого терміну. Крім ремонту обладнання, наші майстри здійснюють гарантійний сервіс придбаного у нас обладнання та його післягарантійне обслуговування.

Ремонт і обслуговування дозаторів Dosatron

Як і все геніальне, дозатори Dosatron досить прості в обслуговуванні. Користувачам рекомендується після кожного застосування приладу промивати його проточною водою. Основне завдання такого промивання - видалення фракцій, які можуть утворювати осад. В іншому випадку тверді речовини, осідаючи, будуть забивати прилад. Тоді вже точно знадобиться реставрація дозатора Dosatron. У майстерні Агровет її виконають швидко. Але якщо випадок запущений, то доведеться замінювати дорогі запчастини в приладі.

Здійснення промивання дозатора

Промивання можна зробити прямо на місці використання дозатора за допомогою системи, в яку прилад вмонтований. Для цього потрібно замість ветеринарного препарату в ресивер влити чисту воду кілька разів поспіль до її повного відпрацювання. У процесі такого природного функціонування дозатора відбудеться його промивання. Коли на фермі не використовується проточний водопровід, потрібно промити дозатор у міру можливості зі заміною води в системі. Також може застосовуватися спеціальне очисне пристосування.

Послуга ремонту дозатора Dosatron

Виробник встановлює тривалий термін гарантії на свою продукцію. Так, в середньому даний прилад може виконати без виходу з ладу не менше 12 мільйонів повних циклів. Але після цього може знадобитися реставрація дозаторів Dosatron. Замовити її можна нашим майстрам, зазначивши попередньо умови відправлення зіпсованого устаткування і правила надання послуги по його відновленню. Наші фахівці можуть повернути вихідні характеристики приладу, якщо це можливо. Але в деяких випадках необхідно замінювати деталі, що вийшли з ладу. У нас використовуються фірмові запчастини. Але також ми можемо після узгодження з замовником встановити ліцензійні деталі. Це буде більш бюджетна реставрація дозаторів Dosatron. Ціна запчастин, однак, не відіб'ється на функціональності обладнання. Тому наш ремонт дозаторів, УЗД сканерів - це завжди швидко, вигідно і надійно.

Немає товарів

Вгору