Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн.– Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Розріджувачі і вода для сперми кнурів

У тваринництві широко популярним стало штучне осіменіння. Але використовуваний при цьому біоматеріал потребує правильного зберігання та застосування. Щоб довести його до технологічно підходящої консистенції, потрібні розчинники і вода для сперми кнурів. Купити в Україні ці речовини можна в багатьох спеціалізованих торгових точках. Але найкращий з них - інтернет-магазин компанії Агровет. У цьому впевнені провідні тваринники і ветеринари, відгуки яких можна побачити на нашому сайті.

Навіщо потрібно розбавляти сперму кнурів?

Розведення сперми здійснюється після її дослідження. Застосовувані при цьому розчинники і воду для сперми кнурів замовити можна як живильне середовище для біоматеріалу. Вони забезпечують захист сперматозоїдів, їх довгострокове зберігання, збільшення обсягу корисного для еякуляту середовища. Дані речовини застосовуються також для продовження терміну комфортного зберігання повноцінної сперми. У них містяться речовини, які здатні поліпшити якісний склад біоматеріалу та посилити серматозоїди. Завдяки цьому істотно знижується ризик загибелі серматозоїдів. Сучасні розріджувачі для сперми кнурів купити в Києві та інших населених пунктах країни найвигідніше через наш магазин. У нас можна вибрати розріджувачі, які виготовлені за оптимальною для цього продукту формулою. Це забезпечить тривале зберігання біоматеріалу. Після розведення цей термін може становити в середньому 3 дні.

Які основні характеристики речовини?

Щоб отримати реально якісний продукт, краще розріджувачі для сперми кнурів замовити з доставкою через agrovet.ua. Ці суміші легкі в застосуванні, їх можна швидко приготувати. До складу розчинника зазвичай входить глюкоза та інші поживні речовини. Щоб в них не почалися небажані процеси, до них додаються антибактеріальні препарати, наприклад, гентаміцин. Зберігати речовину потрібно в стерильному пакеті, щільно упакованому, при температурі від 2 до 8 градусів тепла не більше року.

Як застосовується розчинник для сперми?

З одного стандартного пакету розчинника зазвичай виходить літр розчину. Він ділиться на 10 доз, готових до виконання осіменіння, оскільки на 1 дозу потрібно якраз 100 мл біоматеріалу в розчині. Устаткування для упаковки спермодоз, обладнання для зберігання та транспортування сперми кнурів, а також розчинники і воду для сперми кнурів купити недорого можна в Агровет. Це якісні речовини, які при правильному застосуванні поліпшать шанси на вдале осіменіння. Для використання розчинника потрібно підігріти посуд до 37 °С, що буде комфортною температурою для запліднення самки і для сперматозоїдів. Якщо в якості розчинника використовується дистильована вода, то її потрібно попередньо нагрівати до 32 °С, після чого розчин треба перемішати.

Які основні запобіжні заходи?

Важливо дуже уважно прочитати інструкцію, як потрібно використовувати розчинники для сперми кнурів. В каталозі Агровет вона наводиться до кожного товару в його картці. Також інструкція є на упаковці. При необхідності консультанти нашого магазину детально розкажуть, як працювати з цими речовинами. Так, не можна висипати порошок розчинника в окріп. Важливо не тільки правильно розбавляти, але і зберігати речовину в належних умовах, а потім транспортувати розведену сперму на місце штучного осіменіння свиней. Якщо проігнорувати хоч один момент з ланцюжка, то це призведе як мінімум до зниження продуктивності еякуляту, а як максимум - до повної загибелі сперматозоїдів. Тобто, найменша недбалість здатна погіршити результативність штучного осіменіння і знизити багатоплідність свиноматки. Існують нескладні моменти, які обов'язково потрібно враховувати, використовуючи розчинники для сперми кнурів. Ціна такої речовини по суті невелика, щоб купити її повторно. Але кожна спроба запліднення, невдала через халатне ставлення до розведення біоматеріалу, веде до відстрочки осіменіння і опоросу свиноматки. А в підсумку це знижує продуктивність всього господарства.

Немає товарів

Вгору